Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Cihad

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Cihad

Radyo Cihad

Radyo Cihad

Radyo Cihad Hakkında Bilgiler

Radyo Cihad, “7 tepeden 7 kıtaya yayındayız” sloganı ile yayın yaşamını sürdüren bir radyo kanalıdır. Radyo yayın akışında sevenlerine dini tematik konulu yayınlar yapmaktadır. Başarılı ve tecrübeli yayıncıları ile dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunan radyo kanalı haftanın her günü ve her saati kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır.

İlahi şarkı tutkunlarının büyük bir hayranlıkla dinleyeceği bu radyo kanalında, istek şarkıda bulunabilir ve sevdiğiniz ilahilerin yayın akışında çalmasını sağlayabilirsiniz. Şimdilik yayın hayatını internet üzerinden online olarak ilerleten radyo, kısa süre zarfında karasal yayın hayatına geçerek dinleyici sayısını ve kitlesini arttırmayı planlamaktadır. Sizlerde tasavvuf konulu bu yayını dinlemek istiyorsanız radyo sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret ediniz. Dini radyolar kategorisinde yayın yapan bir diğer radyo kanalı ise Ravza Fm’dir. Ravza Fm‘i de bağlantı adresine tıklayarak sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Cihad Frekans Bilgileri

Frekans adresi bulunmayan radyo yayın yaşamını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. İnternete erişim sağladığınız takdirde radyo kanalını heryerden dinleyebilirsiniz.

Radyo Cihad İletişim Bilgileri

mesaj servisi: cihad yaz boşluk bırak mesajını yaz 3929 gönder

Telefon: 0212 596 1840
Yukarıdaki iletişim bilgilerini takip ederek Radyo Cihad‘a ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!