Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Çukuroava

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Çukuroava

Radyo Çukurova

Radyo Çukurova

Radyo Çukuroava Hakkında

Radyo Çukurova, 1995 yılında Adana ilinde gözlerini açmıştır. Radyo kanalı yayın hayatının ilk yıllarında dinleyenlerine türkçe pop şarkılar çalmıştır.
2011 yılında Nurs Lokman Hekim çatısı altına giren Radyo Çukurova “Bölgenin Türkü Radyosu” sloganıyla tarzını Türk Halk Müziği olarak değiştirmiştir.

Radyo kanalı Nurs FM, Koza TV, Nurs TV, Kanal A, Mega TV, Evin TV, Bültenaturel dergilerini bünyesinde bulunduran NURS MEDYA GRUBU’na bağlı olarak yayın hayatını ilerletmektedir. Türk Halk Müziği denildiğinde yalnızca günümüzün sevilen Türküleri değil, eski unutulmaz Türkülerde gün içinde dinleyicilerimize ulaşmaktadır. Radyo kanalının yayın içeriği ise şöyledir; politikadan, sanata; ekonomiden, spora, edebiyata, hayvan haklarına kadar oldukça geniş bir yelpazede çeşitlenmektedir.

Hem birbirinden değerli türküleri dinleyebilecek hemde Çukuroavanın kkültürünü tarihini yakından tanıma fırsatı elde edeceksiniz. Radyo Çukurovayı kesintisiz bir şekilde radyodinlesem.net adlı internet sitemiz üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca aynı formatta yayın yapan Türkü Radyo‘yuda bağlantı adresine tıklayarak canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Çukuroava Frekans Bilgileri

100.7 Adana Çukurova’da radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Adana ili dışında olan radyo dinleyiicleri ise radyoyu internet üzerinden online olarak dinleyebilirler.

Radyo Çukuroava İletişim Bilgileri

SMS İstek
CUKUROVA boşluk mesajını yaz 3929’a gönder.

E-Posta İstek
[email protected]

Dinleyici Temsilcisi
Mesut ÇETİN
[email protected]
Radyo kanalına ait istek, öneri ve şikayetlerinizi yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden iletebilirsiniz. Radyo Çukurova Adana’nın sevilen sayılan radyosu.

İletişim Adresleri ve Frekansları!