Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Damla

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Damla

Radyo Damla

Radyo Damla

Radyo Damla Hakkında Bilgiler

Radyo Damla, Zonguldak ili üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo dinleyenlerine güncel türkçe pop ve slow şarkılar çalmaktadır. Büyük beklentiler ile inşa edilen radyo kanalı, zaman ilerledikçe meyvesini vermektedir. Radyo kanalı gerek yayın akışı gerek radyo arşivi ile diğer radyo kanallarından belirgin bir şekilde ayrılmaktadır.

Bu başarı radyo kanalını kısa süre zarfında geniş kitlelere ulaşmayı ve radyonun kemik bir dinleyici kitlesinin oluşmasına vesile olmuştur. Kaliteli programcıları ile herşeyi dinleyici odaklı olarak ilerleten Radyo Damla, reklam konusunda da dinleyicileri sıkmamakta ve onların görüş ve önerilerini dikkate almaktadır. Sizlerde güncel pop ve slow şarkılardan haberdar olmak için sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret ediniz.

Radyo Damla Frekans Bilgileri

98.0 frekansın üzerinden Zonguldak ve çevre illerden radyo kanalını sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantısı edinerek dilediğiniz heryerden radyo kanalını online olarakda dinleyebilirsiniz.

Radyo Damla İletişim Bilgileri

Telefon: 0 546 556 98 00
Adres: Devrek / ZONGULDAK
Radyoya yukarıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Zonguldak’lıların sevilen radyo kanalı Radyo Damla kesintisiz bir şekilde bizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!