Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Nostalji » Radyo Dejavu

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Dejavu

Radyo Dejavu

Radyo Dejavu

Radyo Dejavu

Radyo Dejavu, geçmişe ışık tutan bir radyo kanalıdır. Radyo 70’li 80’li ve 90’lı yılların pop şarkılarını çalmaktadır. dinledikçe dinleyeceğiniz bu radyo kanalı, şüphesiz yüzlerde tebessüm bırakan bir radyo kanalıdır. Gençliğize özlem duyacak, yer yer anılarınızı gözlerinizde canlandıracak keyif dolu bu radyo kanalı sizlere keyif ve neşe dolu bir an yaşatmak için dinleyenlerine hizmet etmektedir. Radyo Dejavu canlı ve online olarak dinlenebilmektedir. Çocuklarınıza o günleri daha iyi anlatmak ve o yılları yaşatmak için takip edilmesi gereken bir radyo kanalıdır. Radyo 80’li ve 90’lı yılların en popoler ve gündemde olan şarkılarını yayın akışına taşımaktadır. Bu değerli radyo kanalını dinlemek, sevdiklerinizs ile o dönemlerinin şarkılarını paylaşmak için daha ne duruyorsunuz. Sitemiz üzerinden radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Dejavu Frekans Bilgileri

Radyo’nun frekans adresi yoktur. Radyo yayın akışını sadece internet üzerinden gerçekleştirmektedir. İntern bağlantısı edindiğiniz takdirde nerde olursanız olun, radyo kanalını kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo Dejavu İletişim Bilgileri

Radyo kanalı hakkında detaylı iletişim bilgisi elimize ulaşmamıştır. Aşağıdaki e posta adresi üzerinden radyo kanalı ile irtibata geçebilirsiniz.ü
[email protected]
Radyo resmi internet sayfası: www.radyodejavu.com
Birbirinden renkli ve orjinal şarkıları Radyo Dejavu farkı ile dinlemek için daha ne duruyorsun

İletişim Adresleri ve Frekansları!