Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Denge

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Denge

Radyo Denge

Radyo Denge

Radyo Denge Hakkında Bilgiler

Radyo Denge, 1994 yılından buyana faliyette olan bir radyo kanalıdır. Radyo yayın akışında ilahi şarkılara ve dini sohbetlere yer vermektedir. 1994 yılından buyana yayın çizgisini koruyan ve yayın anlayışından asla taviz vermeden günümüze kadar gelebilmiş başarılı bir radyo kanalıdır. Radyo Ankara semaları üzerinden dinleyenlerine ulaşarak onları keyif dolu dakikalar yaşatmaktadır.

Dini radyoların giderek arrtığı şu son dönemlerde, sadece dinleyici odaklı ve dinleyicilerini bizzat düşünün ender radyo kanalları arasında yer almaktadır. Rekabetin kızıştığı bu alanda sadece hizmet için varolduğunu yayın akışı ilede dinleyenlerine hissettiren Radyo Denge, aynı çizgi ile yayın yaşamına devam etmektedir.

Gümdemde yer alan, en popüler ve unutulmaya yüz tutmuş tüm ilahi şarkıları bu radyo kanalının çatısı altında kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo Denge Frekans Bilgiler

92.1 frekansı üzerinden Ankara ve çevrelerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Şayet frekans adresinden verim alamıyorsanız, internet üzerinden online olarak heryerden radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radyo Denge İletişim Bilgiler

Adres: Strazburg Cad. 18/1 Sıhhiye / ANKARA
Tel: (0.312) 232 35 35
Faks: (0.312) 232 65 25
Gsm: (0.538) 514 02 41 (Yalnız Sms İçin)
E-Posta: [email protected]
Gmail: [email protected]
Msn Messenger: [email protected]r
İlahi dinlemeyi seven herkesimin rahatlıkla dinleyebileceği ve dinledikçe huzur bulacağı radyo kanalı Radyo Denge, tüm hızıyla biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!