Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Deva

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Deva

Radyo Deva

Radyo Deva

Radyo Deva Hakkında Bilgiler

Radyo Deva, 10.10.2012 tarihinde yayın hayatına merhaba demiştir. Radyo dinleyicilerine güncel türkçe pop ve slow şarkılar çalmaktadır. Radyo yayın akışını sözlü alandan daha çok sözsüz alana yer vererek dinleyenlerine müzik dolu saatler sunmaktadır.

İnternet üzerinden online bir şekilde yayın yapan radyo kanalı teknolojinin vermiş olduğu en son imkanları elverdiğince kullanmaktadır. Radyo yayını; shoutcast radyo sistemi üzerinden, HostingRadyo panelliyle yapılmaktadır. Yayıncılar yayın yaparken SAM Broadcast veya Virtual Dj yazılımı kullanmaktadır. Radyo kanalının yayınları 128 kbps ses kalitesindedir.

Sizlerde hem güncel slow ve pop şarkılardan haberdar olmak hemde günün stresinden biranlıkda olsa kurtulmak için Radyo Devayı takip etmenizi öneririz. Radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo Deva Frekans Bilgileri

Radyo frekans ağına sahip değildir. Yayın hayatını online bir şekilde sadece internet üzerinden sürdürmektedir. Sitemizi takip ederek radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radyo Deva İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur. Radyo tarafından gerekli bilgiler girildildiği takdirde sayfamız yenilenecektir. Radyo Deva internet üzerinden online dinlenebilen tek radyo kanalı.

İletişim Adresleri ve Frekansları!