Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Diva

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Diva

radyo diva

radyo diva

Radyo Diva Hakkında Bilgiler

Radyo Diva, Erzurum ili üzerinden yayın hayatına kısa bir süre önce adım atmıştır. Radyo kanalını Erzurum’un ilk bölgesel radyosu olma özelliğini taşımaktadır. Radyo kanalı Erzurum’un yeni sesi olmuştur. Format gereği dinleyenlerine arabesk damar şarkılar çalan radyo; ” Arabesk’in Yeni Divası ” sloganı ile rakiplerine göz dağı vermiştir.

Oldukça iddaalı bir yayın formatına sahip olan kanal, kısa süre içinde ünlü konukları stüdyosunda ağırlamıştır. Ve berebarinde yepyeni programları yayın akışına dahil eden Radyo Diva, şimdiden oldukça başarılı bir grafik çizmektedir. Arabesk radyoları dalında oldukça formda olan radyo, dinleyecilerinin istekleri doğrultusunda bir radyo kanalı çizgisinde ilerlemekte ve bu çizgiden çıkmak gibi bir niyeti olmayan kanaldır.

Sizlerde renkli ve orjinal formatı ile yayın yapan bu başarı abidesi radyoyu sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve online dinleyebilirsiniz.

Radyo Diva Frekans Bilgileri

99.9 fm bandı üzerinden Erzurum’dan canlı yayın yapmaktadır. Ayrıca internet üzerinden de radyo online olarak dinlenebilmektedir.

Radyo Diva İletişim Bilgileri

Henüz iletişim bilgileri güncellmeyen radyo kanalına resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!