Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Dumlupınar

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Dumlupınar

Radyo Dumlupınar

Radyo Dumlupınar

Radyo Dumlupınar Hakkında Bilgiler

Günümüzde üniversite bünyelerinde kurulan radyo kanallarının ne kadar geniş kitlelere hitap edebildiğinin çok sayıda güzel örneğini bulmak mümkündür. Normal şartlarda üniversite öğrencilerini kapsayan bir radyo kanalı olarak kuruluyor olsalar da zaman içerisinde çok daha geniş kitlelere hitap edebilir hale gelebiliyorlar. Bahsettiğimiz radyolar arasında en iyilerden bir tanesi olarak Radyo Dumlupınar örnek verilebilir.

Üniversite bünyesinde çalışmalarına 29 Kasım 2004 tarihinden itibaren devam eden radyo, günümüzde sadece üniversitelilere değil tüm Kütahya şehrine hitap eder haldedir. Dinleyici kitlesinin bütün Kütahya’ya yayılıyor olması radyonun etkinliğini daha da arttırmıştır. Radyo kanalı ağırlıklı olarak Türkçe Pop, Rock ve yabancı müzik yayını yapılmaktadır. Fakat özel programlar dahilinde Türk Sanat Müziği parçaları da dinleyenlere sunulmaktadır. Aynı zamanda yeri geldiğinde nostaljik parçalarında yayına dahil edildiği unutulmamalıdır.

Radyo Dumlupınar, kaliteli yayınları ile kısa sürede geniş bir kitle tarafından benimsenmiştir. “Karma Karışık” programı radyonun en popüler programlarından birisidir. Her Çarşamba saat 19:00, her Cuma ise 17:00’da program yayına girmektedir. “Kafa Dağıtmak İçin Birebir” sloganı ile faaliyetlerine devam eden program sunucusu Nesrin Sağın dinlendirici ses tonu ve konuşma tarzı ile dinleyenlerin kalbini fethetmeyi başarmıştır. “Nüans” programı radyonun en bilinen programı olarak gösterilebilir. Dinlenme oranının ciddi miktarda yüksek olduğu programı Murat Aydın sunmaktadır. Program Salı ve Cuma günleri 22:00’da yayına girmektedir. Radyo kanalı hem karasal hem de internet üzerinden yayınlarını yapmaktadır. Karasal yayın frekans olarak 99.1 kullanılmaktadır.

Radyo Dumlupınar Frekans Bilgileri

99.1 frekansını takip ederek Kütahya ve çevrelerinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Dumlupınar İletişim Bilgileri

Telefon: +(90) 274 265 2323 / +(90) 274 265 2324
Email: [email protected]
Adres: Tavşanlı Yolu 10. KM Dumlupınar Üniversitesi Rektörlük 2. Kat Merkez / Kütahya
Radyo Dumlupınar Kütahya’nın başarılı radyosu.

İletişim Adresleri ve Frekansları!