Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radyo Eko

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Eko

Radyo Eko

Radyo Eko

Radyo Eko Hakkında Bilgiler

Radyo Eko, 107.6 Mhz yayın frekansı ile Bodrum’ dan dinleyenlerine seslenen bir radyo kanalıdır. Radyo Eko, yerel olarak radyo yayıncılığı yapmaktadır. Güncel, 60’lı, 70’ li ve 80’ li yılların en hit, en sevilen, en iyi yabancı pop müzik eserlerini dinleyicileri ile aralıksız olarak buluşturmaktadır.

Efsanelerin sayısız ve sınırsız olduğu güncel, 60’ lı, 70’ li ve 80’ li yıllara dokunaklı bir pencere açan Radyo Eko Fm, Bodrumlular’ ın severek takip ettiği tematik ve özgün bir radyo olarak karşımıza çıkmaktadır. 1992 yılından bu yana radyo yayıncılığı faaliyetlerinde bulunan Radyo Eko Fm, başarılı ve çalışkan bir radyo kanalı olarak kesintisiz yayınlar sunmaktadır. Sadece Bodrum için değil, tüm Türkiye için özgün bir radyo kanalı olma özelliğine sahip bu radyo kanalı, Bodrum’ da yaşayan yabancı turistlerin en çok dinlediği radyo kanalı olarak göze çarpıyor.

Bodrum’un ilk ve tek özel radyo kanalı olan Radyo Eko yaz, kış; sabah, akşam aralıksız müzik yayınları yayıyor. Radyo kanalı, günümüzün en hit şarkılarını, en çok dinlenen müzik eserlerini ve unutulmaz dönem müziklerini çalan seçkin bir programcı ağı ile önemli radyo yayınları gerçekleştiriyor. Kanal, %85 müzik anlayışı ile yayınlar gerçekleştirmektedir. Yayın içeriklerinin neredeyse tamamını şarkılardan oluşturan kanal, az laf çok müzik prensibi ile hareket etmektedir.

Ünlü konukları, güne ve gündeme dair önemli haber gelişmeleri, hava raporları, ekonomiye dair son gelişler, eğitim programları, yarışma programları ve çevre programları ile kaliteli ve dolu bir radyo yayını gerçekleştirilmektedir. Özellikle Pazartesi gününden Cuma gününe saat 18:00- 00:00 arası gerçekleştirilen Eko Hit’s programı ile dikkat çeken kanal, başta Bodrumlu dinleyicileri olmak üzere çok pek çok dinleyicisi tarafından sevilmektedir.

Güvercinlik, Mumluk, Yalı Çiftlik, Didim, Datça, Gökova Körfezi, Milas-Bodrum Karayolu ve Söke’ de; Kos, Kalimnos, Leros gibi Yunan Adaları’ nda dinlenme olanağı olan Radyo Eko Fm, internet üzerinden de canlı olarak dinlenebiliyor. Online yayın olanakları sayesinde kesintisiz dinlenebilen bu kanala sitemzi üzerinden erişebilir, farklı ve alternatif bir radyo yayıncılığına kulak verebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Eko Frekans Bilgileri

Bodrum : 107.6 frekansı üzerinden radyoyu canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Eko İletişim Bilgileri

iletiş[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!