Buradasınız: Anasayfa » Rock » Yabancı » Radyo Eksen

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Eksen

radyo eksen

radyo eksen

Radyo Eksen Hakkında Bilgiler

Modern Hayatın Sesi, Modern Müziğin Ekseni sloganı ile 1 Kasım 2000 tarihinde yayın hayatına merhaba diyen Radyo Eksen radyo severler ile buluşmuştur.
Radyo kanalı, modern rock’tan country’e, indie’den heavy metal’e uzanan geniş bir müzik yelpazesini biz dinleyenlerine sunmaktadır.

“Az konuşma çok müzik” felsefesi ile yayın akışını ilerleten radyo dinleyenlerine rock tarzında şarkılar çalmaktadır. Radyo kanalı 2008 – 2009 yılında Judas Priest, Moby, Paul Weller, Mark Knopfler ve Metallica gibi dünyaca ünlü isim ve grupların Türkiye konserlerine sponsor olmuştur. Kaliteli müzik kaliteli radyo anlayışı ile yayın yaşamını ilerleten radyo kendi dalında birçok radyo kuruluşuna örnek olmaktadır.

Rock müziğin efsana şarkılarını bu radyo aracılığı ile sorunsuz dinleyebilecek ve canlı radyo keyfini herdaim sürebileceğiniz bir radyo kanalıdır. Eksen grubun üzerinde durduğu bir noktada objektif yayıncılıktır. Radyo tarafsız yayınclığı kendilerine ilke edinmiş ve 2000 yılından buyana aynı çerçevede hareket etmektedir. Sitemizi ziyaret ederek bu başarılı radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radyo Eksen Frekans Bilgileri

İstanbul : 96.2 frekansını takip ederek radyoyu canlı dinleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı kurarakda dilediğiniz heryerde Eksen’i online dinleyebilirsiniz.

Radyo Eksen İletişim Bilgileri

Adres: Eski Büyükdere Cad. USO Center 34398 Maslak İstanbul
Telefonlar: (212) 335 0000 (Santral)
(212) 335 4035 (Halkla İlişkiler)
(212) 335 4456 (Reklam)
(212) 335 4722 (Reklam)
(212) 335 0088 (Fax)
E-Mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!