Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Evin

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Evin

Radyo Evin

Radyo Evin

Radyo Evin Hakkında Bilgiler

Radyo Evin, Kürt müziğinin en iyilerini çalan bir Kürtçe müzik radyo kanalıdır. Online radyoculukta Kürtçe müzikler çalan bu kanal, genç ve dinamik bir radyo kanalı olma özelliği göstermektedir.
Bir İncel Medya Grup kuruluşu olan bu radyo kanalı, bünyesinden beslendiği köklü medya kuruluşu sayesinde her geçen gün hızla büyüyor.

Kürtçe dilde yayın özgürlüğünün mümkün kılındığı yakın tarihten bu yana faaliyet gösteren kanal, kısa sürede seçkin bir dinleyici kitlesi elde etmeyi başarabilmiştir. Genç, yaşlı demeden hemen her gruptan radyo sever dinleyici grubuna hitap eden Radyo Evin Fm, özgün Kürtçe müzik radyoları arasında en iyi radyolar arasında gelmektedir.

Radyo Evin, sadece Kürtçe müzik çalan bir radyo kanalı olmanın çok ötesinde pek çok içeriği dinleyenlerine aktaran sevilen bir radyo kanalı. Özellikle, ülkemizin doğu kesimlerinde çok dinlenen Radyo Evin, başta Kürt vatandaşlarımız olmak üzere radyo dinlemekten keyif alan online dinleyicilerin sık sık dinlediği bir internet radyosudur.

Canlı radyoculuk arenasında oldukça etkin bir radyo kanalı olarak faaliyet gösteren Kürtçe müzik radyosu, internet kullanıcıların Kürt müziği dinlemek için tercih ettiği özel bir radyo kanalı.
Radyo Evin gibi Kürt müziğinin eşsiz eserlerini sunan bir başka radyo kanalı da Radyo Agır Fm’ dir. Radyo Agır Fm de İncel Medya Grup çatısı altında radyo yayınları yapan bir online kanaldır. Ağır Fm, 7’ den 70’ e geniş dinleyici kitlesine seslenmektedir. Gün her saatinde kesintisiz müzik yayınları gerçekleştiren Agır Fm, 7 gün 24 saat aralıksız ve kesinti olmaksızın içerik ve müzik paylaşımı gerçekleştirmektedir. Ülkemizde en çok Doğu Anadolu

Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden dinlenen bu iki radyo kanalı alanında son derece etkin kanallar arasında gelmektedir.
İnternet üzerinden kesintisiz radyo dinleme imkanı sunan sitemiz aracılığı ile her an her dakika dinleyebileceğiz Radyo Evin Fm ve Radyo Agır Fm’ de keyifli dakikalar sizleri bekliyor. İnternet ağının olduğu her yerden dinlenebilen bu kanalları dilediğiniz an takip edebilir; radyo kanallarına ilişkin görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Evin Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden hizmet vermektedir. Buradan Radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!