Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Extra

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Extra

radyo extra

radyo extra

Radyo Extra Hakkında Bilgiler

Radyo Extra, 2012 yılında dinleyenlerine hizmet vermeye başlamış günümüze kadar da bunu başarılı bir şekilde ilerletmiştir. Tokat merkezli radyo kanalı güncel türkçe pop şarkılara ve beraberinde slow şarkılarada yer vermektedir.

Tokat’ın ençok dinlenilen ve sayılan radyoları arasında olan kanal, istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Radyo kanalı dinleyenlerinin önerilerini hiçbirzaman gözardı etmeksizin dikkate almakta ve eksikliklerinigidermektedir. Radyonun yayın akışını çoğunlukta sözsüz alan oluşturmakta ve radyo dinleyenlerine 24 saat aralıksız yayın sunmaktadır.

Radyoda çalışmalarına devam DJ Şirine tarafından sunulan “Şirine Show” cumartesi de dahil hafta içi her gün saat 07:00 ile 09:30’a kadar yayınlarını sürdürmektedir. Bu süre zarfında güne erken başlayanlara yoldaşlık ve eşlik etmekte, insanların üzerinden atamadıkları mahmurluğu ve negatif enerjiyi ortadan kaldırabilmek adına yayınlar yapmaktadır. Sizlerde bu başarılı radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Extra Frekans Bilgileri

Tokat 90.5 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Extra İletişim Bilgileri

Dr.Remzi Topçam cad. No:46 Yücelen AVM Kat:2
[email protected]
Telefon: 0356 212 33 26
Radyo Extra Tokat’ın sevilen radyo kanalı.

İletişim Adresleri ve Frekansları!