Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Eylem

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Eylem

Radyo Eylem

Radyo Eylem

Radyo Eylem Hakkında Bilgiler

Radyo Eylem, 2015 tarihinde internet radyoları dalında yerini almıştır. Radyo karışık format ile çaldığı şarkıları ile biz dinleyenlerine hizmet vermektedir. Eylem Fm birden fazla türde çadığı şarkılar ile kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesini yakalamıştır. Kanal en güncel slow, türkçe pop, arabesk şarkıları çalmaktadır. Dinleyenlerinden gelen istek şarkılarada yayın akışı içerisinde yer vermektedir.

Kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyenler için muazzam bir kanal olan Radyo Eylem, haftanın hergünü yayın yapmaktadır. Karmaşık duygular içerisinde olan ve ne tür müzik dinleyeceğine karar veremeyen tüm radyo dinleyicilerinin mutlaka dinlemesi gereken bir radyodur. Deneyimli ve alanında başarılı çalaışanları ile hızlı bir çıkış yakalayan Eylem Fm’i sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve online dinleyebilirsiniz.

Radyo Eylem Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo kanalını sitemizin https://radyodinlesem.net/radyo-eylem/ bağlantı adresini takip ederek canlı ve online şekilde dilediğiniz heryerden dinleyebilirsiniz.

Radyo Eylem İletişim Bilgileri

A: Adres: Ankara/KIZILAY
T: 0(543) 812 1747 F: 0(543) 812 1747 G: 0(543) 812 1747 E: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!