Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo FD
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo FD

Radyo FD

Radyo FD

Radyo FD

Radyo FD, internet üzerinden online bir şekilde yayın yaşamını sürdüren bir radyo kanalıdır. Radyo en popüler ve en güncel türkçe pop şarkıları yayın akışına taşımaktadır. Gündemdeki pop şarkılardan haberdar olmak ve bunları kesintisiz bir şekilde dinlemek için en doğru yerdir. Radyo bünyesinde geniş bir radyo yelpazesini barındırmaktadır. Bu geniş radyo yelpazesi sayesinde daha geniş kitlelere hitap etmektedir. Aynı zamanda kalliteli programcıları dinleyenlere keyif dolu dakikalar sunabilmek için ellerinden geleni yapmakla mükelleftirler.

Radyo FD, günümüzün ve geçmiş zamandaki türkçe pop şarkıların tek çatı altında toplandığı bir radyo kanalıdır. Tüm türkçe pop şarkı sevenlerin bıkmadan dinleyebileceği ender radyo kanalların başında gelmektedir. Sizlerde türkçe pop şarkı dinlemeyi ve dinlettirmeyi seviyorsanız doğru yerdesiniz…

Radyo FD Frekans Bilgileri

Radyo kanalının karasal yayın ağı bulunmamaktadır. Radyo kanalını sadece internet üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz. Tek olumsuz yönünün frekans adresi olmaması olan radyo kanalı, dileriz kısa süre zarfında frekans adresi edinerek bizleri ve dinleyicilerini mutlu edecektir.

Radyo FD İletişim Bilgileri

İsteklerinizi, şikayetlerinizi ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak radyo kanalına iletebilirsiniz.
Canlı Yayına Bağlanmak İçin : (0212) 240 70 90
FD MEDYA İçin : (0212) 291 77 75
[email protected]
Türkçe Pop müziğin yeni adresi Radyo FD, mükemmel pop şarkıları ile biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!