Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Feza
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Feza

Radyo Feza

Radyo Feza

Radyo Feza

Radyo Feza dini tematik konulu yayın yapan bir radyodur. Radyo 2006 yılında günümüzdeki adını alarak başarılı bir şekilde günümüze kadar gelmiştir. Dinleyenlerine Kuran’ı Kerim’in Türkçe açıklamasını dinlettiren ve ilahi şarkılara yer veren bir radyo kanalıdır. İç huzuru yakalamak ve radyo dinlemenin keyfini bizzat ruhunuzda hissetmek için dinlenilmesi gereken öenmli bir radyo kanalıdır.

İlahi şarkıların en başarılı olanları ve tüm zamanlarda işlenmiş tüm ilahiler bu radyo kanalında kesintisiz bir şekilde dinleyenlerine sunulmaktadır. Hem ilahi şakıları dinlemek hemde tasavvuf sohbetlere eşlik etmek ve bilgilenmek için, Radyo Feza‘yı dinlemeye devam edin. Radyo kanalı ise sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Feza Frekans Bilgileri

97.4 frekasını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Veya internet üzerinden online olarakda bulunduğunuz heryerden radyoyu dinleyebilirsiniz. Umarız radyo kanalı Türkiye’nin diğer illerdinde de karasal yayın elde ederek, daha geniş kitlelere sesini duyurur.

Radyo Feza İletişim Bilgileri

Detaylı olarak verilen Radyo Feza kurumsal iletişim bilgileri üzerinden radyo kanalına ulaşabilirsiniz.
İmtiyaz Sahibi: Mehmet TANRISEVER
Adres: İstiklal Mah. M.Fevzi Çakmak Cad. No:33 Esenyurt /İstanbul
Tel: 0 212 689 0550
Faks: 0 212 689 0082
e-mail: [email protected]
Radyo kanalında yayınlanan, Prof. Dr. Suat YILDIRIM’ýn hazırladığı, Hayri KÜÇÜKDENİZ’in seslendirdiği Kur’an’ı Kerim’in Türkçe Meal Cd’sini temin etmek için Ajans YILDIRIM ile irtibata geçerseniz Meal Cd’si adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir
Yetkili: Selim Sırrı KAYA
E-Mail: [email protected]
Adres: Büyük Reşitpaşa caddesi Yümni iş merkezi No:22/37 Vezneciler/Beyazıt/İstanbul
Tel: 0532 3943373 – 0212 526 9597
Dini tematik konuları ile dinleyenlerini aydınlatan ve birbirinden güzel ilahi şarkılara yayın akışında yer veren Radyo Feza’yı buradan canlı ve online olarak sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!