Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Fi

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Fi

Radyo Fi

Radyo Fi

Radyo Fi Hakkında Bilgiler

Radyo Fi, internet üzerinden yayın yapan radyo kanallarından biridir. Radyo dinleyicilerine 12 Nisan 2011 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Radyonun yayın akışını ise, türkçe pop ve türkçe slow şarkılar oluşturmaktadır. Online olarak hizmet veren radyo, karasal yayın ağınada geçmeyi düşünmektedir.

Radyonun kısa süre zarfında elde ettiği geniş dinleyici kitlesi radyonun karasal yayın ağına geçmesini canı gönülden talep etmektedir. Öyleki birçok internet radyosuna örnek olacak bazda yayın yapan ve herdaim dinleyicisinin istek ve önerileri ile yakından ilgilenen bu radyo bu başarıyıda hak etmektedir.

Yakın tarihi ile başarısının doğru orantılı olduğu ve başarılarına başarı katmayı halen sürdüren Radyo Fi, deneyimli kadrosu ile 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Yediden yetmişe herkesimin sorunsuz bir şekilde dinleyebildiği bu radyo top listesi ile dinleyenlerinin en fazla rağbet ettiği şarkıları sıralamaktadır. Sizlerde radyo kanalının top listesine şarkınızın yer almasını istiyorsanız sitemiz radyodinlesem.net’i takip ediniz.

Radyo Fi Frekans Bilgileri

Frekans adresi olmayan radyo kanalını, sitemiz üzerinden online bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo Fi İletişim Bilgileri

Genel Müdür
Derya ERDOĞAN

Genel Yayın Yönetmeni
Nur CİN
[email protected]

Reklam Departman
Ecem ÖZTÜRK
Ömer BORA
[email protected]

Arşiv Bölümü
Yasin TAŞÇIOĞLU
Veco ANDIÇ

İletişim Adresleri ve Frekansları!