Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Kürtçe » Radyo Fırat Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Fırat Fm

Radyo Fırat Fm

Radyo Fırat Fm

Radyo Fırat Fm

Radyo Fırat Fm, Almanya ili üzerinden online olarak kürtçe şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Radyo Kürtçe radyoları ketegorisinde hizmet vermektedir. Radyo yayın yaşamına adım attığı ilk günden buyana, yayın çizgisini korumuş ve bu doğrultuda kendinden emin bir duruş ile yoluna devam etmiştir. Radio Fırat Fm yayın akışında kürtçe şarkılar ve yer yer türkçe slow şarkılara yer vermektedir.

Gurbetçilerimizin yoğunlukta dinlediği bu radyo kanalı tüm Türkiye’ye sesini duyurmayı bilmiş. Yurtdışında olduğu kadar Türkiye’dede popülaritesi korumaktadır. Yayın ilkeleri içinde dinleyenlerini önemseyen ve dinleyenlerinin isteklerini ve önerileri dikkate alan bir radyo kanalıdır. Kürtçe müzik yayını yapan diğer radyo kanalları arasında önemli bir yer edinmiş ve bu yeri gün geçtikçe ileriye taşıyan bir radyo kanalıdır.

Radyo Fırat aynı zamanda özünde yenilikçi ve yeniliğe açık bir radyo kanalıdır. Sizlerde kürtçe müzik şarkılarını radyo sitemiz üzerinden kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Fırat Fm Frekans Bilgileri

87.3 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı canlı takip edebilirsiniz. 87.3 frekansından radyo kanalını dinleyemeyen radyo dinleyicileri ise, internet bağlantısı edinerek radyo kanalını online bir şekilde diledikleri heralan üzerinden kesintisiz dinleyebilirler.

Radyo Fırat Fm İletişim Bilgileri

Adres: Cihangir Mh. Şehit Ahmet Çıkmazı No: 48, 34000 Beyoğlu/istanbul, Türkiye
Gsm: 0532 603 36 34 & 0535 615 68 52
Msn: [email protected]
Mail: [email protected]
Radyo kanalına yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Kürtçe şarkıların verimli ve kesintisiz yeri Radyo Fırat Fm aralıksız yayını ile dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!