Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Fresh

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Fresh

Radyo Fresh

Radyo Fresh

Radyo Fresh Hakkında Bilgiler

Radyo Fresh, Kahramanmaraş ‘tan dinleyicilerine seslenen bir radyo kanalıdır. Yöresel bazda yayın yapmaktadır. Türkçe pop, slow ve hareketli şarkılara yer veren Radyo Fresh 2001 yılından bu yana radyo yayını yapmaktadır.

Kahramanmaraş’ ın en iyi, en güncel, en sevilen radyo kanalı Radyo Fresh, adının hakkını veriyor. Adı ile özdeş özelliklerde yayın yapan kanal, dinleyenlerine “taze” şarkılar sunuyor. En yeni pop ve slow şarkılara yer veren kanal, 99.0 frekansı ile Kahramanmaraş’ tan dinlenme imkanı sunuyor. Online radyoculuğun gelişmesiyle dinleyici kitlesini sadece Kahramanmaraşlılarla sınırlı tutmayan kanal, canlı dinlenebilme imkanı da sağlıyor. Radyo bu özelliği ile sınırları ortadan kaldırıyor, sesini Dünya ‘ nın her yerine duyurabiliyor.

En yeni şarkılara, güncel müzik haberlerine ve gündeme dair konuların da yer aldığı Radyo Fresh’ te yayını kesintisiz dinleme imkanınız mevcut.
Geniş radyocu kadrosu ve seçkin müzik yayınları ile yerli halkın en sevdiği radyo kanalı, her geçen gün yükselişini sürdürüyor. Günün her vaktinde dinlenme olanağı tanıyan radyoyu 99.0 frekansı ile Kahramanmaraş ili üzerinden dinleyebilirsiniz; ayrıca internet ağı üzerinden de radyoya erişebilir, dilek ve görüşlerinizi radyo kanalı ile paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Fresh Frekans Bilgileri

99.0 frekansını takip ederek Kahramanmaraş ili üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Fresh İletişim Bilgileri

Email: [email protected]
Telefon: 0(344)225 56 56

İletişim Adresleri ve Frekansları!