Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Frigya

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Frigya

radyo frigya

radyo frigya

Radyo Frigya Hakkında Bilgiler

Radyo Frigya Türkçe pop şarkılar çalan bir radyodur. Eskişehir semaları üzerinden biz dinleyenlerine hizmet veren kanal, 95.0 frekansı ile canlı dinlenebilmektedir. En güncel pop şarkılar ile radyo sektörüne hızlı bir giriş yapan ve deneyimli çalışkan kadrosu ile bunun karşılığını kısa süre içerisinde alan bir radyodur.

Eskişehir üzerinden yayın yapan birçok radyo kuruluşuna nazaran tarafsız bir şekilde hizmetini sürdüren ve daima dinleyici odaklı bir yayını ile diğer eskişehir radyolarından sıyrılmaktadır. Günümüzde popüler müziğin artışı ve beraberinde popüler kültürün yaygınlaşması ve bu kültürü yakından takip eden radyo kanalının azlığı beceri kabiliyetinin gelişmemiş olması Frigya Fm’i hızlı bir ivme ile yukarıya taımıştır.

Sizlerde işinde deneyimli kadrosu ve popüler pop arşivinin çokluğu ile sitemiz radyodinlesem.net üzerinden radyo kanalını canlı ve online dinleyebilirsiniz.

Radyo Frigya Frekans Bilgileri

Eskişehir: 95.0 frekansı üzerinden kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Frigya Fm’i aynı zamanda internet üzerinden de dinleyebilir popüler pop şarkıları dinlemenin keyfin sürebilirsiniz.

Radyo Frigya İletişim Bilgileri

Telefon 0 222 220 80 77
E-Posta [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!