Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Gazi
Dinleyebilmek için flash player eklentisi kurmalısınız.
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Gazi

Radyo Gazi

Radyo Gazi

Radyo Gazi Hakkında Bilgiler

Radyo Gazi, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin Ankara genelinde yayın yaptıkları bir radyo kanalıdır. Kanal, 88.3 frekansı ile yerel olarak yayın yapmaktadır. “Genç iletişimcilerin sesi” sloganı ile yayın yaşamını sürdüren kanal Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerin büyük emek ve uğraşları sonunda şekillenmiş seçkin bir üniversite radyosu olma özelliği taşımaktadır.

Gençliğin elinden şekillenen Radyo Gazi ,“ İyi Yayıncılık Güçlü Ekip Ruhuyla Mümkündür “ cümlesini kendisine ilke edinmiştir. Radyo kanalı, teknik alt yapısı ve içerik yenilme çalışmaları ile günden güne giderek büyümektedir. Üniversiteli gençliğin seçkin radyosu Radyo Gazi, Türkçe Pop Müziğin yanı sıra Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği yayınlarını da yayın listesinde barındırmaktadır.

Gazili’ nin radyosu Radyo Gazi , Yayın Yönetmenleri : Yağmur Tanyıldız, Burak Kara, Yavuz Türkmen, Mustafa Daştan, Hacı İbrahim Barış, Mavi Yıldız, Nurullah Çarşı, Mehmet Basan; Haber Spikerleri: Harun Akalp, Ezgi Açıkalın, Burak İnan, Nesrin Gül, Eda Balık; Program Yapımcıları: Prof. Dr. Serdar Kula, Doç. Dr. Selçuk Arslan, Uğur Subaşı ile bir İletişim Fakültesi’ ne yakışan en güzel yayınları sunmayı hedeflemektedir.
Öğrencileri ve güçlü öğretim elemanları, seçkin programcıları sayesinde Ankaralılara kendini sevdiren frekans, tadına doyulmaz müzik eserlerini dinleyicileri ile aralıksız paylaşıyor. Bilinen en güzel şarkıların yanı sıra daha önce duymadığınız pek çok özgün eseri de yayınlayan bu frekans; bu özgün yapısı sayesinde sektörüne adapte olmayı başarabilmiştir.

Gazili öğrencilerin severek dinlediği frekanslar arasında gelen Radyo Gazi, öğrencilerinden aldığı destekle ayakta duran bir radyo kanalı olarak göze çarpıyor. Radyonun bir başka seçkin ve önemli bir dinleyici kitlesini ise de Ankaralı devlet memurları oluşmaktadır. Gün içinde özellikle mesai saatleri arasında bolca dinlenen bu kanal 88.3 Mhz frekansı ile Ankara’dan ve canlı radyo dinleme olanağı ile de başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya’ dan online olarak dinlenebilmektedir. Kanala ilişkin bilgi alabileceğiz, Radyo kanalın eksikliklerini belirtebileceğiniz, radyoya ait yorumlarda bulunabileceğiniz olanakları ile radyo kanalını sitemiz üzerinden takip edebilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Gazi Frekans Bilgileri

88.3 frekansını takip ederek Ankara ve çevre illerde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Gazi İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal iletişim bilgisi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!