Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Karadeniz » Radyo Giresun

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Giresun

giresun fm

giresun fm

Radyo Giresun Hakkında Bilgiler

Karadeniz’in sevilen radyo kanallarından biri olan Radyo Giresun Fm bir internet radyosudur. Radyo kanalı yaptığı bölgesel yayınlar ile bilinmektedir. Radyo formatında birden fazla kategoriyi barındırmaktadır. Bunların başında Yöresel Halk Türküleri ve slow pop şarkılar gelmektedir. Karışık yayın politikası farklı tarzlarda insanları tek çatı altında toplanmasına vesile olmuştur.

Radyo kanalı sadece internet üzerinden hizmet vermesine rağmen hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine sahiptir. Giresun Fm bu kitlenin farkında olup yayın akışına bu doğrultuda yön vermektedir. Herdaim dinleyenlerinin istek, şikayet ve önerilerini dikkate alan bu radyo kanalı yayın yaşamını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Birçok bölgesel yayın yapan radyo kanala örnek teşkil edecek şekilde yayınlarını sürdüren ve haftanın hergünü 24 saat aralıksız olarak yayın yapan bu Karadeniz radyosunu tebrik ederiz. Radyo kanalını dinlemek ve birden fazla kategoride yer alan popüler şarkılara eşlik etmek için radyo sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda aynı türde yayın yapan Radyo 7‘yide sitemiz üzerinden online dinleyebilirsiniz.

Radyo Giresun Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo dinleyenlerine online bir şekilde hizmet vermektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!