Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Gökkuşağı

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Gökkuşağı

Radyo Gökkuşağı

Radyo Gökkuşağı

Radyo Gökkuşağı Hakkında Bilgiler

Radyo Gökkuşağı, konsept bakamından geniş bir alt yapıya sahip olması ile karşımıza çıkmaktadır. Başarılı radyo kanalı biz dinleyenlerine online olarak hizmet vermektedir. Karasal yayın ağı olmayan bu radyo kanalı, internetin vermiş olduğu tüm imkanları elverdiğince kullanmaktadır. Radyo dinleyenlerine; slow şarkılardan arabesk şarkılara, pop şarkılarından yöresel halk türkülerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Standart bir radyo dinleyicisinin bulabileceği tüm kategorilere sahip olan bu radyo kanalı, 24 saat hizmet vermektedir. Alt yapısı tamamen internet odaklı olan ve ilerleyen günlerde karasal yayın ağına geçeceği sinyallerini veren radyo kanalı günbegün büyümeye devam etmektedir. Birçok konsepti yayın akışında ağırlaması radyo kanalına bir artı olarak dönmüştür.

Dinleyenlerini reklam bazında sıkmayan ve dinleyenlerinin istek şarkılarına yayın akışında yer veren bu bu radyo kanalı bu hareketleri ilede bizlere dinleyici odaklı bir radyo kanalı olduğunu göstermektedir. Radyo Gökkuşağı isminden de anlaşılacağı üzere müziğin tüm renklerini çatısı altında toplayan bir radyo kanalıdır. Sizlerde bu renkli ve orjinal radyo kanalını sitemiz üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Gökkuşağı Frekans Bilgileri

Radyo frekans adresine sahip değildir. Radyoyu buradan online olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Gökkuşağı İletişim Bilgileri

2009 – Radyo Gökkuşağı
Adres: 1479 Sokak No.11 Kat.6 Daire.16
Rozlin İş merkezi Alsancak/İZMİR
Telefon: 0232 463 83 20 – 0232 464 16 21

İletişim Adresleri ve Frekansları!