Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Gönül Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Gönül Fm

radyo gönül fm

radyo gönül fm

Radyo Gönül Fm Hakkında Bilgiler

Radyo Gönül Fm, Osmaniye iline bağlı yerel bir radyo istasyonudur. Kanal 2015 tarihinde aramıza katılmıştır. Deneyimli ve çalışkan kadrosu ile hızlı bir giriş yapan kanal yerel bazda yayın yapmasına rağmen internet üzerinden birçok farklı bölgede dinlenir hale gelmiştir. Gerek frekans üzerinden gerek online olarak hizmet veren radyo kanalı güncel bir arşive sahiptir.

Kanal dinleyenlerinden gelen istek şarkılarada yayın akışı içerisinde yer vermektedir. Çoğunlukta slow şarkılar ile hizmet veren radyo ara ara pop şarkılarda çalmaktadır. Osmaniye’nin şirin radyosu ” Gönlünüze Talibiz ” sloganı ile 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Dinlerken yüzünüzde küçük bir tebessüm bırakacak ve sizleri geçmiş yıllara götürecek efsanevi bu radyoyu sitemiz radyodinlesem.net üzerinden sorunsuz dinleyebileceksiniz. Dünya’nın neresinde olursanız olun sadece bir tık uzağınızdayız.

Radyo Gönül Fm Frekans Bilgileri

Osmaniye : 97.3
Çukurova : 97.3
Frekansları üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilir ve beraberinden canlı yayına katılarak istek şarkılarınızı çaldırabilirsiniz.

Radyo Gönül Fm İletişim Bilgileri

Telefon: 0328 814 62 62
E-posta: [email protected]
Adres: Alibeyli Mah. Dr. Ahmet Alkan Cad. Çiçek İşhanı Kat:5 No:501 – OSMANİYE

İletişim Adresleri ve Frekansları!