Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Karadeniz » Radyo Görele

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Görele

Radyo Görele

Radyo Görele

Radyo Görele Hakkında Bilgiler

Radyo Görele, sadece internet üzerinden radyo yayıncılığı gerçekleştiren bir online radyo kanalıdır. Karadeniz müziğinin özgün örneklerini 7 gün 24 saat kesintisiz çalan radyo kanalı, severek dinlenen bir internet radyosu olarak karşımıza çıkmaktadır.
Karadeniz’ in en sevilen örneklerini canlı radyo bağlantıları vesilesiyle gerçekleştiren bu kanal, her geçen gün giderek gelişen bir kanaldır.
Kemençe sesinden tulum sesine en ritmik parçaları gün boyunca radyo severlere taşıyan Karadeniz’in radyosu radyo Görele, özellikle Karadenizli halkın büyük bir beğeni ile dinlediği bir kanal olarak mecrasında yer etmektedir.

En yeni ve en sevilen parçaları dinleyenleri ile kesintisiz buluşturan radyo kanalı, daha önce hiç duymadığınız şarkıları çalan yapısı sayesinde de farkını ortaya koyuyor.
Kurulduğu 2004 yılından bu yana, istikrarlı bir yayın felsefesi güden bu radyo, enerjinin tavan olduğu dakikalar sunması ile büyük beğeni topluyor. Radyo Görele’ de kah oturup kah hoplayacağınız keyif dolu zamanlar ile eğlencenin tadına doyamayacaksınız.

Karadeniz’in en beğenilen şarkılarının yanı sıra karışık tarzda müzik eserlerine de yer veren kanal bu özelliği sayesinde geniş dinleyici kitlesine hitap etmeyi başarıyor.
Radyo Görele Fm, gurbetteki müzik severler başta olmak üzere, özgün Karadeniz eserleri seven tüm radyo dinleyenlerine sesleniyor. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeden radyoculuk faaliyetleri gerçekleştiren internetin sevilen radyosu, ücretsiz olarak dinlenebilen bir internet radyosu olarak karşımıza çıkıyor.

Halkın en sevdiği özgün müzik eserlerini canlı radyo dinleme imkanı vasıtası ile Dünya’ nın her yerinden radyo dinleyicileri ile buluşturmayı başaran Görele Fm, 2004 yılından günümüze 7’den 70’e pek çok radyo dinleyici kitlesinin ilgi ile takip ettiği bir radyo kanalı olmayı başarıyor.
Günün her anında, dilediğiniz alandan, kesintisiz ve yüksek kalitede yayın olanağı ile severek takip edebileceğiniz halkın radyosu Radyo Görele’ yi internet sitemiz vasıtası ile dinleyebilir, radyo kanalına ilişkin görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, radyo kanalının internet sitesi kanalı ile de radyo kanalından şarkı isteğinde bulunabilir, sevdiklerinize en güzel ve en özel Karadeniz şarkılarını armağan edebilirsiniz. Aynı türde yayın yapan Radyo Karadeniz Fm‘ide sayfamız üzerinden online dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Görele Frekans Bilgileri

İletişim Adresleri ve Frekansları!