Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Güney

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Güney

Radyo Güney

Radyo Güney

Radyo Güney

Radyo Güney, 1994 yılında Çukurova’dan yayın yaşamına merhaba demiştir. Radyo kanalı yayın akışının ilk zamanlarında, türkçe pop şarkılar çalmaktaydı. Daha sonrasında radyo kanalı Erkan Eğitim Kurumlarının bünyesine geçmesi ile birlikte, yöresel halk türküleri, özgün Anadolu şarkıları çalmaya başlamıştır. Radyo dinleme adına dinleyenlerine keyifli dakikalar sunan bu radyo kanalı yeri geldiğinde, dinleyiciyi bilgilendirici ve yönlendirici programları ile göz doldurmaktadır.

Radyo Güney kesintisiz yayın akışı ile türkü radyoları kategorisinde önemli bir yer edinmiştir. Radyo kanalı gün geçtikçede dinleyici sayısını arttırmaktadır. 1994 yılından buyana yayın çizgisinden ödün vermeden kusursuz bir şekilde ilerleyen radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Güney Frekans Bilgileri

Adana Çukurova’dan 99.2 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Adana ili ve çevrelerinden uzakta olan, radyo dinleyicileri internet üzerinden radyo kanalını online olarak kesintisiz dinleyebilirler.

Radyo Güney İletişim Bilgileri

Adres: Çakmak Cad. 18. Sok. No:5
Seyhan Merkez, Seyhan, Adana
Telefon Numarası: +90 322 363 66 67
Radyo kanalına ulaşmak isteyen dinleyicilerimiz, yukarıdaki bilgileri takip etmeleri yeterlidir. Adana’dan yükselen yöresel halk türkülerini Radyo Güney Fm ile kesintisiz dinleyin

İletişim Adresleri ve Frekansları!