Buradasınız: Anasayfa » Haber-Spor » Yöresel Müzik » Radyo Halk Haber

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Halk Haber

Radyo Halk Haber

Radyo Halk Haber

Radyo Halk Haber Hakkında Bilgiler

Radyo Halk Haber 19.06 2014 tarihinde Radyo İlaç’ın yayın hayatını devretmesi ile birlikte yeni yayın yaşamına yeni adı ile birlikte adım atmıştır. Radyo; Uğur Dündar,Şaban Sevinç,Hakan Aygün, Ruhat Mengi,ve Ayşenur Arslan gibi usta gazetecilerin programlarıyla renklenecek ve dinleyenlerine keyif dolu dakikalar yaşatacaktır.

Radyo kanalı günün 07.00′den gece 01.00’e kadar olan saat aralığında canlı yayın yapmaktadır. Şimdilik İstanbul ili üzerinde frekans ağına sahip olan radyo kanalı yakın bir süre içerisinde Ankara ve İzmirde’de frekans ağına sahip olacaktır. Radyo kanalı yayın akışında ise, yöresel halk türkülere ve güncel son dakika haberlerine yer vermektedir.

Tarafsız bir şekilde yayın yaşamını sürdüren ve dinleyenlerine renkli dakikalar sunan bu başarılı radyo kanalı sitemiz radyodinlesem.net üzerinden kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Radyo Halk Haber Frekans Bilgileri

100.8 frekansı üzerinden radyo İstanbul sınırları içerisinden canlı dinlenebilmektedir. Ayrıca radyoyu internet üzerinden de online bir şekilde takip edebilirsiniz.

Radyo Halk Haber İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal bir iletişim bilgisi elimizde mevcut değildir. Resmi internet sayfasını ziyaret ederek Radyo Halk Haber’e ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!