Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Karadeniz » Radyo Hamsi

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Hamsi

Radyo Hamsi

Radyo Hamsi

Radyo Hamsi

Radyo Hamsi, 2009 yılında Trabzon’da yayın yaşamına ilk adımı atmıştır. Radyo Karadeniz Bölgesinin sevilen şarkılarını yayın akışına taşımaktadır. Kolbastıdan Kemençeye kadar ve nice yöresel şarkılar bu radyo kanalında aralıksız çalmaktadır. Radyo yayın akışında sözlü alandan daha çok müziğe yer vermektedir. Durmadan ve tekrar yapmadan ilerleyen yayın akışı dinleyenlerine büyük keyif vermektedir. İçinizi kıpırdatacak ve yerinizde duramayacağınız tüm şarkılar bu radyo kanalındadır.

Radyo Hamsi, Karadeniz’in o muhteşem şarkılarını tüm Dünya’ya internet üzerinden online olarak duyurmaktadır. Dinleyenin birkez daha dinlediği ve dinlemekten usanmadığı bir yayın akışına ve şarkılara sahiptir. Bu radyo kanalı sayesinde Karadeniz’in o muhteşem yeşilliğinde gezintiye çıkacak, memleket özleminizi dindirecek ve keyif dolu dakikalar yaşayacaksınız…

Radyo Hamsi Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Radyo yayın yaşamını internet üzerinden online olarak ilerletmektedir. Radyo kanalını dinlemek için radyo sitelerini ziyaret edebilir veya radyo sitemiz radyodinlesem.net üzerinden bu radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Hamsi İletişim Bilgileri

Radyo kanalı hakkında elimizde kurumsal bir iletişim bilgisi mevcut değildir. Gerekli iletişim bilgileri tarafımıza iletildiği takdirde sayfamız güncellenecektir. Karadeniz yöreseinin fırtınası Radyo Hamsi, muhteşem şarkıları ile yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!