Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Hasat

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Hasat

Radyo Hasat

Radyo Hasat

Radyo Hasat Hakkında Bilgiler

Radyo Hasat, karasal yayını olmayan dinleyicilerine internet üzerinden ulaşan bir internet radyosudur. Radyo kanalı birçok radyonun dışında olan formatı ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Radyo kanalı yayın akışında yöresel halk türkülerin yanı sıra, dinleyenlerinden gelen makale, deneme ve şiirleri yayınlamaktadır.

Tabi bunun için ön talepde bulunuyor sonrasında makaleniz yayınlanıyor. Birçoğumuz için belkide bir fırsat kapısı olan bu radyo kanalı, amatör şairlerin sesini duyurmak ve şiirlerini radyo dinleyenler ile buluşturmak için kaçınılmaz bir fırsattır. Bu formatını uzun yıllardan buyana sürdüren ve asla ödün vermeyen Radyo Hasat, tüm artıları ile diğer internetradyolarına fark atarak yoluna devam etmektedir. Kurumsal bir bilgiye ulaşamadığımız radyo kanalı hakkında, radyo resmi internet sayfasını ziyaret ederek kurumsal bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sizlerde şiirlerinizi makalelerinizi bu radyo aracılığı ile tüm internet kullanıcıları ile paylaşabilir. Sessizliğinizi bozarak değerli şiirlerinizi tüm Dünya’ya duyabilirsiniz. Bunu için tek yapmanız gereken radyo sitemiz radyodinlesem.net’i takip etmek.

Radyo Hasat Frekans Bilgileri

Radyo frekans adresine sahip değildir. Yayın hayatını internet üzerinden online olarak ilerletmektedir.

Radyo Hasat İletişim Bilgileri

İlgili: Necati DİKMEN
Email: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!