Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Hayat

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Hayat

Radyo Hayat

Radyo Hayat

Radyo Hayat Hakkında Bilgiler

Radyo Hayat, Adana ilinde gözlerini açmış ve günümüze dek başarılı bir şekilde gelmiş bir radyo istasyon kanalıdır. Radyo dini tematik konulu yayınları ile dinleyicilerine hizmet vermektedir.

Radyo kanalının Misyonu:

Milli ve manevi değerlere sahip, programlarıyla toplumumuzun kültürel birikimine katkı sağlayan, toplumsal tepkilere duyarlı bir şekilde yaklaşarak kamuoyunun sesini yansıtan, haber bültenleriyle, olayları objektif olarak aktaran ama daima doğrunun ve haklının tarafında yer alan, bölge ekonomisinin kalkınmasını sağlayacak proje üretiminin gerçekleşmesine katkıda bulunan, evrensel hukuk kuralları ve evrensel basın meslek ilkeleri çerçevesinde öncü ve örnek bir yayın sergilemektir.

Radyo kanalı Vizyonu ise :
Radyo yayıncılığı alanında teknik altyapısı, mali yapılanması, yayın kalitesi ve program çeşitliliğiyle Adana ilinin en çok dinlenen ve en seviyeli yayın kuruluşu olmaktır.

24 saat kesintisiz bir şekilde Radyo Hayat dinlemenin keyfini sizlerde sürmek için sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret ediniz.

Radyo Hayat Frekans Bilgileri

94.5 ADANA ili üzerinden canlı dinlenebilen radyo kanalı aynı zamanda internet üzerinden online bir şekilde dinlenebilmektedir.

Radyo Hayat İletişim Bilgileri

Cemalpaşa Mahallesi Gazipaşa Bulvarı Sabancı Apartmanı E Blok Kat:13 Daire:4 Seyhan/ADANA
Tel: +90 322 459 94 05 PBX
Faks: +90 322 459 94 01
Mail: [email protected]
Radyo Hayat hayatınızı değiştirecek radyo kanalı…

İletişim Adresleri ve Frekansları!