Buradasınız: Anasayfa » RAP » Radyo Hiphop

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Hiphop

Radyo Hiphop

Radyo Hiphop

Radyo Hiphop Hakkında Bilgiler

Radyo Hiphop, 2012 yılından buyana faliyette olan bir rap radyosudur. Radyo kanalı yayın hayatına Radyo Beat adı ile başlamış, sonrasında isim değişikliğine giderek günümüzdeki adını almıştır. Radyo yayın formatında Türkçe rap şarkılar çalmaktadır. Güncel rap şarkıların yer aldığı yayın listesi dinleyenlerine 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Rap radyoları kategorisinde yerini alan bu radyo diğer radyo kanallarına örnek teşkil edecek şekilde bir formata sahiptir. Reklam amacı gütmeden sadece dinleyenlerine rap şarkı hizmeti veren radyo, dinleyici odaklı formatı ile dinleyenlerin büyük beğenisini toplamıştır. Kemikleşmiş dinleyici kitlesinin yanı sıra hergeçen gün dinleyici kitlesinde önemli derecede artış olan radyo şimdiden tüm radyo kulislerinde konuşulmaktadır.

Türkiye’de rap müziği sevdirmek ve gençlere Türkçe rap müziğini aşılamak adına hazırlanmış güzel bir formata sahip olan kanal, bu doğrultuda kendinden emin adımlar ile yoluna devam etmektedir. Sizlerde henüz Türkçe rap şarkıları ile karşılaşmadıysanız ve kulağınız bu muhteşem şarkılara aşina değilse hemen sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret ediyor ve bu önemli radyo kanalını dinliyorsunuz.

Dinlerken büyük haz alacağınız ve gününüzün enerji dolu geçmesine yardımcı olacak olan bu kanal 24 saat aralıksız yayını ile biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Radyo Hiphop Frekans Bilgileri

Radyo frekans ağına sahip değildir. İnternet üzerinden online olarak hizmet vermektedir.

Radyo Hiphop İletişim Bilgileri

Umut Kayalı (İstanbul) 0536 612 06 58
Tugay Pürmüs (İzmir) 0507 999 11 40
www.facebook.com/radyohiphop

İletişim Adresleri ve Frekansları!