Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo İhsan

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo İhsan

Radyo ihsan

Radyo ihsan

Radyo İhsan Hakkında

Raqdyo İhsan Osmaniye üzerinden dinleyenlerine ilahi şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Tasavvuf adına herşeyin yer aldığı bu radyo kanalı canlı radyo dinleme keyfini daimi olarak sürebileceğiniz bir kanaldır. Osmaniye gibi küçük ve şirin bir bölgede kemikleşmiş kitlesi ile dinleyenlerine keyif ve huzur dolu dakikalar sunan bu radyo kanalı 24 saat yayın yapmaktadır.

Dini radyolar kategorisinde yerini almış ve bu pastadan kendi payına düşeni alan ve bu dilimin hakkını fazlasıyla veren radyo kanalı, hergeçen gün dinleyenlerine daha kaliteli bir hizmet sunmak adına elverdiğince çalışmaktadır. Tüm ilahi şarkıları arşivinde barındıran ve dinleyenlerinden gelen istek şarkılara anında yer veren başarılı radyo kanalı, teknik ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu keyif dolu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden sorunsuz bir şekilde dinleyerek sevdikleriniz ile sosyal medya mecraları üzerinden paylaşabilirsiniz.

Radyo İhsan Frekans Bilgileri

101.3 frekansını takip etmeniz halinde radyo kanalını Osmaniye ve çevre bölgelerinde canlı takip edebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantısı edindiğiniz takdirde dilediğiniz her bölge üzerinden radyo kanalını online olarakda dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!