Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo İhya

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo İhya

Radyo ihya

Radyo ihya

Radyo İhya Hakkında Bilgiler

Radyo İhya “Hak ve Hakikati Anlatmak” sloganı ile 1 Nisan 1994 yılında Gaziantep ili üzerinde yayın hayatına il adımını atmıştır. Radyo dini tematik konulu yayın akışı ile dinleyenlerine hizmet vermektedir. Yayın akışını süsleyen ilahi şarkıları, dinleyenlerine keyif ve huzur vermektedir.

Son zamanlarda dini radyoların sayısında artış olmakla birlikte bu artışda beraberinde dinleyici sayısınıda arttırmaktadır. Fakat açılan radyo kanalları dinleyenlerinin isteklerini pek karşılamamaktadır. Bunun yanında dini radyo dinleyenler bu durumdan oldukça şikayetçidir. Veya radyo kanallarının yayın akışında çok fazla reklam vermeside radyo dinleyenlerin bertaraf ettiği bir başka konudur.

Radyo İhya ise, bu şikayetlere ve olumsuzluklara bir dur diyerek dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunmaktadır. Yayın akışında çaldığı ilahi şarkılar ve dinleyenlerini aydınlatan ve dini yönden bilgilendiren programcıları ise radyo kanalına ayrı bir tad ve renk kazandırmıştır. Sizlerde ilahi şarkıları sorunsuz ve canlı dinlemek istiyorsanız radyo sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Radyo İhya Frekans Bilgiler

Gaziantep : 104.0 frekansını takip ederek radyoyu canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca radyoyu internet üzerinden de dinleyebilirsiniz.

Radyo İhya İletişim Bilgiler

Adres: Fevzi Çakmak Bulvarı
Fatih Mahallesi, 22010 Nolu Sokak
Hatice KARSLIGİL Apartmanı
Daire:1 Kat:1 + Zemin Kat
Şehitkamil / Gaziantep
Radyo kanalı resmi internet sayfası: https://www.ihyaradyo.com/
Telefon : (0342) 321 92 91 – 92 – 93 – 94
Cep Telefonu : 0545 342 1004

İletişim Adresleri ve Frekansları!