Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo İmparator

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo İmparator

Radyo İmparator

Radyo İmparator

Radyo İmparator

Radyo İmparator, 2007 yılında Radyo Hitmix adı altında yayın yaşamına başlamış ve kısa süre zarfında Türkiye’nin en çok dinlenilen radyoları arasında yerini almıştır. 2010 yılında format değiştiren radyo kanalı, günümüzdeki ismini almıştır. Radyo kanalı yayın akışında 2010 yılından itibaren arabesk fantazi şarkıları çalarak ilerletmektedir. Radyo kanalının arabesk müzik dalında geniş bir arşiv yelpazesine sahiptir. Radyo kanalının yayın akışını %80 fantezi ve arabesk, %20 popüler ve karışık müzik oluşturmaktadır.

Radyo İmparator, 7/24 saat boyunca kesintisiz olarak damar şarkılarını dinleyicileri ile buluşturmaktadır. Radyo tarafsız yayıncılık anlayışı ve piyasaya yeni giren sanatçıları destekleyici tutumu ile herzaman diğer radyo kanallarına örnek olmuştur. Sizlerde arabesk şarkı dinlemeyi seviyorsanız sizleride burada görmek isteriz.

Radyo İmparator Frekans Bilgileri

Aşağıdaki illerde karasal yayın ağına sahip oolan radyo kanalını, frekanslar doğrultusunda canlı dinleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan iller dışında olan radyo dinleyicilerimiz ise, internet üzerinden online olarak radyo kanalını dinleyebilirler.
BALIKESİR 103.5
BURSA 98.1
İSTANBUL 105.8
TEKİRDAĞ 98.5
KOCAELİ 98.1
İZMİR 107.3

Radyo İmparator İletişim Bilgileri

Adres : Küçükçamlıca Mah. Üçpınar Cad. Yanık Sok. Nu:2 HK Plaza Üsküdar – İstanbul
Telefon : +90 (216) 402 17 17
Damar şarkılarını kesintisiz dinleyebileceğiniz ve canlı radyo dinleme keyfini süreceğiniz Radyo İmparator tüm hızı ile yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!