Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo İslam

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo İslam

Radyo İslam

Radyo İslam

Radyo İslam

Radyo İslam, 2004 yılında kurulmuş ve Avusturyanın Vorarlberg bölgesinden yayın yapmaktadır. 2004 yılından itibaren radyo kanalı yayın yaşamını aralıksız olarak günümüze kadar getirmiştir. Radyo yayın akışında ilahi şarkılar çalmaktadır. Radyo kanalı uzun yıllar internet üzerinden online olarak yayın yapmış sonrasında ise, Avusturyanın Vorarlberg bölgesinde frekans adresi edinmiştir. Radyo ” Ümmetin Sesi ” sloganı ile dini radyolar arasında yerini almış ve çizdiği istikamette disiplinli olarak aksamadan ilerlemektedir. Gönüllerinize su serpecek olan bu radyo kanalını ister canlı ister online olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo İslam, ilahi şarkıların yanı sıra deneyimli programcıları ile dinleyenlerine keyif dolu dini tasavvufi sohbetler dinlettirmektedir. Dinleyenlerini aydınlatan ve onlara keyif dolu dakikalar yaşatan bu radyo kanalı, dini radyolar arasında en çok dinlenilen ve takip edilen radyo kanalları arasındadır. Sizlerde bu başarılı ilahi şarkılar çalan radyo kanalını, sitemiz üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo İslam Frekans Bilgileri

Radyo kanalının Türkiye’de frekans adresi yoktur. Radyo kanalının Avusturya Vorarlberg bölgesinde frekans adresi mevcuttur. Radyo Türkiye’de frekans adresi edindiği takdirde sayfamız güncellenecektir. Radyo İslam dinlemek için, internet bağlantınızın olması yeterlidir. Gerekli bağlantı edinildiği takdirde Dünya’nın heryerinden radyo kanalını kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Radyo İslam İletişim Bilgileri

Celil SERÇE
Genel Yay.Yön.
+43 (0) 660 653 71 35
[email protected]

Faruk A.
Web & Yayın Sorumlusu
[email protected]
Radyo kanalına ulaşmak isteyenler yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanmaları yeterlidir. Kesintisiz ilahi şarkı dinlemek isteyenler için mükemmel radyo kanalı Radyo İslam yedi gün yirmi dört saat aralıksız yayın yaşamına devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!