Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo İz

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo İz

Radyo iz

Radyo iz

Radyo İz Hakkında Bilgiler

Radyo İz, 14 Şubat 2005 yılında 75 bin şarkı arşivi ile yayın hayatına merhaba demiştir. Radyo kanalı yayın akışında, ağırlıklı olarak Türk Halk ve Türk Sanat müziklerimizin seçme eserlerine yer vermekle birlikte, belirli bir kalite ve müzik estetiğine sahip olduğuna inandığımız Türk hafif müziği türündeki şarkılara da yayınlarımızda zaman zaman yer vermektedir.

Radyo kanalı ilke olarak; Devletimizin varlığı ve bağımsızlığı, devletimizin bölünmez bütünlüğü ile milletimizin milli ve manevi değerlerine saygı çerçevesi içerisinde dinlemediğin müziği başkasına dinletme ilkesiyle yayın hayatını ilerletmektedir.

Radyo dinleyici kitlesi olarak ise yediden yetmişe her kitleye hitap etmektedir. Radyo kanalını dilerseniz evde bilgisayarınızın başında dilerseniz cep telefonunuzdan dilediğiniz heryerden online olarak dinleyebilirsiniz. Radyo kanalını sorunsuz dinlemek için tek yapmanız gereken bizleri takip etmek.

Radyo İz Frekans Bilgileri

Radyo frekans adresi üzerinden yayın yapmamaktadır. Radyo İz dinlemek ve sevdiklerinize dinlettirmek için internet bağlantısı edinmeniz yeterlidir.

Radyo İz İletişim Bilgileri

[email protected]
Radyo İz’e yukarıdaki mail adresi üzerinden ulaşabilir; görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!