Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Jiyan

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Jiyan

Radyo Jiyan

Radyo Jiyan

Radyo Jiyan

Radyo Jiyan, internet üzerinden online yayın yapan bir radyodur. Radyo dinleyenlerine Kürtçe ve yer yer Türkçe şarkılar çalmaktadır. Radyo kanalı dinleyenlerine kürtçe müzikler dışında, bilgilendirici ve öğretici bilgilerde paylaşmaktadır. Geniş kürtçe arşivi ise, radyo kanalına bir ayrıcalık katmaktadır. Geniş arşivi ile hem dinleyenlerine herzaman farklı şarkılar çalmakta hemde dinleyenlerinden gelen istek şarkılara anında yanıt verebilmektedir. Sizlerde bu radyo kanalını dinlemek ve dinlettirmek için sitemiz radyodinlesem.net’u takip ediniz.

Radyo Jiyan Frekans Bilgileri

Frekans adresi olmayan radyo kanalı, sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir. İnternet bağlantısı edindiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde bulunduğunuz heryerden radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Radyo kanalı frekans adresi edindiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Radyo Jiyan İletişim Bilgileri

Kurumsal bir iletişim bilgi elimizde yer almamaktadır. Gerekli kurumsal bilgiler tarafımıza iletildiği takdirde sayfamız güncellenecektir.
Kürtçe şarkıların ahenk ile dans ettiği ve dinleyenlerine büyük bir keyif veren Radyo Jiyan’ı buradan dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!