Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Juke

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Juke

Radyo Juke

Radyo Juke

Radyo Juke Hakkında Bilgiler

Radyo Juke, sınır ötesinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden yayın yapan köklü ve güçlü bir radyo kanalıdır. “Aklınızdan geçen şarkı birazdan radyonuzda” sloganı ile her zaman dinleyicilerinin isteklerine önem veren kanal, bu sektöre gönül vermiş kişilerin etkin ve kesin çalışmaları ile yürüyor.

Radyo Juke bir King Medya Kuruluşu’dur. King Medya radyoculukta saygın yayınları ile dikkat çeken bir medya kuruluşudur. Kıbrıslıların severek dinlediği Radyo Juke, 90.9 Mhz yayın frekansı ile Lefkoşa ilinden, 99.8 Mhz yayın frekansı ile de Magusa şehrinden yayın yapmaktadır.
Geniş ve seçkin radyo programlarını bünyesinde barındıran Kıbrıslı’ nın sevilen radyosu, Bora ile Eve Dönüş, 90 Saniyede Haber, Juke Morning Show, Kıvanç Giritli ile Kafadar Sohbetler , Yeldanım ile Gün Ortası gibi severek dinlenen ve takip edilen programları ile dikkat çekiyor.

Radyo kanalı, Türkiye ile yürüttüğü dosthane ilişkiler sayesinde kısa sürede Türkiye’ de de faaliyet gösterecek gibi görünüyor. İnternet ağı sayesinde Dünya’ nın her yerine yayın yapabilen radyo kanalı, Türkçe pop müziğin sevilen parçalarını 7 gün 24 saat kesintisiz çalan bir radyo kanalıdır. Serdar Ortaç, Hadise, Murat Boz, Sezen Aksu… Gün boyunca radyolarınızdan kulağınıza; kulağınızdan gönlünüze taşınıyor.
Türkçe şarkıların sınır ötesi dinlendiği günümüzde kardeş ülke Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden Türkçe yayın böyle seçkin bir radyo kanalının varlığı Türkçe pop müzik açısından oldukça gurur verici.

Radyo Juke gündemin nabzını tuttuğu radyo haber yayınları ile Kıbrıslılar tarafından çok seviliyor ve tercih ediliyor. Kanal, günün gelişen önemli olaylarını objektif bir şekilde dinleyicilerine aktarıyor. Facebook ve Twitter gibi sosyal medya mecralarından dinleyicileri ile ikili etkileşimde buluyor, dinleyenlerden gelen istekleri büyük bir titizlikle inceliyor.

Faydalı içerikleri kesintisiz yayın akışı ve kullandığı son teknolojik aletler ile yayınlayan kanal, üst düzey ses kalitesi, alanında uzman radyo programcıları, üretilen yeni içerikler ile özgün yayın akışı sağlıyor.
Canlı yayın olanağı ile Dünya’ nın her yerinden dinlenebilen Radyo Juke’ a sitemiz üzerinden ulaşabilir, bu radyoyu kesintisiz dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Juke Frekans Bilgileri

Girne ve Lefkoşe üzerinden 90.9 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz radyodinlesem.net üzerinden de dilediğiniz heryerden radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

Radyo Juke İletişim Bilgileri

Atatürk Cad., Candemir 7 Apt., No: 9-10, Yenişehir / Lefkoşa
tel: (0392) 444 1661 | fax: (0392) 227 51 77
e:mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!