Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Karnaval » Radyo Kantin

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Kantin

Radyo Kantin

Radyo Kantin

Radyo Kantin Hakkında Bilgiler

Kısa süre önce yayın hayatına başlayan bir internet radyosu olan Radyo Kantin, daha çok genç nüfusun ilgisini çekmekte olan bir radyo kanalı olarak gösterilebilir. Son derece dinamik bir yapının hakim olduğu radyoda, gençlerin isteklerine cevap verebilme noktasında başarının çok yüksek olduğunu söylememiz gerekiyor.

Normal şartlarda internet üzerinden yayın yapıyor olmak yani karasal yayın frekansına sahip olmamak radyoların en büyük dezavantajlarından birisi olarak gösterilmektedir. Fakat bahsettiğimiz radyo kanalı bu durumu kendi lehine çevirme noktasında oldukça başarılı olmuş ve dezavantajlarını avantaja çevirmeyi çok iyi becermiştir. Günümüzde başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmekte olup her geçen gün kendisini ve dinleyici sayısını biraz daha geliştirmektedir.

Radyonun yayın akışı yabancı hit parçalara dayanmaktadır. Günümüzün en popüler parçalarına yayın akışında yer veriyor olması genç neslin dikkatini çekme noktasında büyük bir kolaylık sunmaktadır. Radyo Kantin, kaliteli programlarıyla da adından söz ettirmeyi başarmaktadır. “Kalk Artık” programı hafta içi her gün saat 07:00 ile 11:00 arasında dinleyenlerin uykulu hallerinden sıyrılarak güne enerjik bir şekilde başlamaları için yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda “Uykusuz” programı ise gene hafta içi her gün saatler 00:00’ı gösterdiğinde yayına girmekte ve sabahın ilk saatlerine kadar devam edip geceyi uykusuz geçirecek olanlara eşlik etmektedir. Bunların yanı sıra hafta sonu saat 16:00 ile 17:00 arasında “Sıra Sende” programı ile dinleyici istekleri yayına sunulmakta ve dinleyenlerin de yayın akışına dahil olması sağlanmaktadır.

Radyo Kantin Frekans Bilgileri

İnternet üzerinden online olarka yayın yapan radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online dinleyebilirsiniz.

Radyo Kantin İletişim Bilgileri

Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 368 62 00
Ulaşmak İçin: [email protected]
Reklam İçin: [email protected]
Yabancı popüler şarkıları Radyo Kantin farkı ile sitemiz üzerinden kesintisiz dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!