Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Karabalı

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Karabalı

Radyo Karabalı

Radyo Karabalı

Radyo Karabalı

Radyo Karabalı, özgün halk müziği şarkılarını bünyesinde toplayan ve bu şarkıları dinleyicileri ile paylaşan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı dinleyenlerine ise, internet üzerinden online yayın yaparak seslenmektedir. Pir Sultan Abdal ve nice birbirinden değerli insanların değerli sözleri ve bir o kadar değerli şarkıları bu radyo kanalında dinleyebilirsiniz. Yöresel Halk Türkülerin en seçkin ve hafızalardan silinmeyen türküleri bu radyo kanalında kesintisiz bir şekilde çalmaktadır.

Radyo Karabalı, dinleyici odaklı bir radyo kanalı olmakla birlikte mp3 kalitesinde bir yayınada sahiptir. Yayıncılık anlayışından taviz vermeyen radyo, şüphesiz ilerleyen günlerde frekans elde ederek, daha çok kitlelere hitap edecek ve popülaritesini arttıracaktır. Özgün yöresel halk türkülerini sizlerde dinlemek ve sevdikleriniz ile paylaşmak için radyo sitemizi ziyaret ediniz.

Radyo Karabalı Frekans Bilgileri

Karasal bir yayın ağına sahip olmayan radyo, internet üzerinden online yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden dilediğiniz heryerden radyo kanalını sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo Karabalı İletişim Bilgileri

Tel : 0539 241 9697

[email protected] :

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]
“Türkü Sevdalılarının” dinlediği ve dinledikçe büyük keyif aldığı radyo kanalı Radyo Karabalı yayın akışına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!