Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Karacadağ

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Karacadağ

Radyo Karacadağ

Radyo Karacadağ

Radyo Karacadağ Hakkında Bilgiler

Radyo Karacadağ kurulduğu yıldan bugüne istikrarlı bir şekilde yayıncılık ilkesini koruyarak gelmiştir. Dürüst Tarafsız yayıncılık ilkesini benimsemiş olan Radyo Karacadağ dinleyenlerine haftanın her günü ve her saati dinleyenlerine hizmet vermektedir. İlk zamanlarda Ankara genelinde yayın yapmaya başlamış olan , Radyo Karacadağ yaptığı birbirinden başarılı yayınlar sonucunda da ününü tüm çevresine oldukça dikkatli bir şekilde yaymaya başlamıştır.

Online radyo dinlemenin bu kadar fazla revaçta olmasının avantajlarını da yakalamak istemiş olan radyo, sadece frekans aralığı ile değil aynı zamanda internet üzerinden de günün her saati dinlenmektedir. Radyonun kendine ait oldukça geniş bir arşivi bulunmaktadır. Bu arşiv sayesinde insanlar hiç ummadıkları anlarda birbirinden farklı şarkıları dinlemeye başlamakta ve bu sayede de günleri çok daha güzel geçmeye başlamaktadır. Radyo genel olarak Kürtçe müziğin en bilinen ve sevilen parçalarını çalmaya dikkat etmektedir. Ve insanlar da bu yayınlar sayesinde kendilerini her zamankinden çok daha mutlu hissetmeye başlayacaktır.

Radyo Karacadağ genel olarak online radyo dinleme imkanını içerisinde bulundursa da klasik olarak radyo üzerinden dinleyecek olan insanların isteklerine de cevap vermektedir. İlk bakıldığı zaman yerel bir radyo görünümüne sahip olsa da yayınlarının kaliteli olması sebebi ile de insanların bu radyoyu dinledikten sonra başkalarına tavsiye etmesi ile birlikte de çok daha geniş bir kitleye seslenmeye başlamasıdır. Kürtçe müziğin en güzel şarkılarını tek bir yerden dinlemek isteyen insanlar nerede olurlarsa olsunlar istedikleri zamanlarda bu radyoyu ziyaret etme şansına sahip olmaktadır.

Dinlerken içinizin kıpır kıpır olacağı ve yerinizde duramayacağınız bu radyo kanalı ile keyifli dakikalar sizleri beklemektedir. Radyo Karacadağ’ı radyodinlesem.net üzerinden canlı olarak dinleyebilirsiniz. Aynı türde yayın yapan Kurd Fm ise yine aynı şekilde sitemiz üzerinden online olarak takip edebilirsiniz.

Radyo Karacadağ Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden online yayın yapmaktadır.

İletişim Adresleri ve Frekansları!