Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Karambol

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Karambol

Radyo Karambol

Radyo Karambol

Radyo Karambol Hakkında Bilgiler

Radyo Karambol, yayın hayatına 1993 yılında başlayan, Serkan Yılmaz çatısı altında, dinleyici bazlı internet radyoculuğunda kaliteyi ön planda tutarak; kararlı, ilkelerinden taviz vermeyen, müziğin evrensel olduğunun bilincinde, kaliteli ve profesyonel işini seven yayıncı kadrosuyla mükemmel radyoculuğa ilk adımı atmıştır.

Radyo kanalının ilkerleri ise şöyledir: Ulusal radyolarda profesyonel tecrübesi olan Genel Yayın Yönetmeni Serkan Yılmaz ve yayıncı kadrosunun fedakâr, işin bilincinde çalışmaları ile mükemmeli yakalamak ve vazgeçilmez radyomuzu siz değerli dinleyicilerimiz ile buluşturmak. Yüksek yayın kalitesi, 24 saat kesintisiz, her tarzda ve en yeni albümlerle dinleyicileri buluşturmak.

Radyo Karambol yayın ilkesi olarak, her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, ırkçılık ve sömürünün karşısındadır. Dini, ahlaki ve manevi değerlere saygılı olup; Milli kültüre, toplumun bilim ve sanat varlığına katkıda bulunmayı esas almıştır. Türkçeyi doğru ve diksiyona dikkat ederek saygı çerçevesinde kullanmaktadır.

Sizlerde uzun yıllardan buyana biz dinleyenlerine kesintisiz hizmet veren bu radyo kanalını sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Karambol Frekans Bilgileri

Radyo dinleyicilerine internet üzerinden online olarak ulaşmaktadır. Radyo kanalını canlı ve online dinlemek isteyenlerin sitemizi takip etmeleri yeterlidir.

Radyo Karambol İletişim Bilgileri

Radyo kanalı kurumsal iletişim bilgisi barındırmamaktadır. Radyo Karambol’e resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!