Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radyo Kassel

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Kassel

Radyo Kassel

Radyo Kassel

Radyo Kassel Hakkında Bilgiler

Radyo Kassel, Almanya’ dan yayın yapan bir göçmen radyosudur. Radyo kanalı, Almanyalı Türklerin yalnızlığını bir nebze olsun dindirmek adına çaba gösteren bir radyo kanalı olmaz özelliği taşımaktadır.
Almanyalı Radyo Kassel, 105.8 frekansı ile dinleyenlerine seslenmektedir. Radyo kanalı, Almanya’ da yaşan Türk gurbetçileri temel alan bir yapıya sahiptir. Radyo Kassel, göçmenlerin, yaşadıkları ülke Almanya’ nın konu ve gündemine dair bilgi almasına olanak tanıyan konumdadır. Kanal, yaptığı Türkçe haberler ile Almanyalı dinleyicilere bilgi aktaran, dinleyiciler arasında fikir alışverişi sağlayan yapısı sayesinde seçkin bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Kanal, çok yönlü yapısı sayesinde radyoculuk faaliyetlerinde hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. 1997 yılından bu yana, temelde yaşadıkları ülkenin sorunlarına ve gündemine uzak kalan Türkleri bilinçlendirmeye yönelik yayınlar yapmaktadır.
Göçmen ve gurbetçi olmanın getirdiği kültür ve dil bilmecesinde zorluk seçen, tanıdık bir yüz, bilindik bir ses arayanlara deva niteliğindeki Almanya’ nın radyosu Radyo Kassel, güçlü ve nitelikli programcıları sayesinde özgün ve kalıcı yayınlar yapan bir radyo kanalı durumundadır. Politika, ekonomi, kültür-sanat, bilim, eğitim, yaşam, yerel ve tabi ki göç konularıyla kesintisiz bilgi akışı sunan kanal, aktif kullandığı internet kanalları ile de gündemde kalmayı başarıyor. Özellikle, online radyoculuğa katkısı yadsınamayacak bir gerçek olan internetin varlığı, bu radyo kanalını sadece belirli bir kitleye hitap etmekten kurtarıyor. Online radyoculuğun dilenilen zamanda, dilenilen mekanda, kesintisiz, canlı dinlenebilme kolaylığı, radyoculukta oldukça fayda sağlayan bir özellik.

Almanya radyosu vatan hasreti çeken, yaşadığı ülkede yalnız hisseden, dost ve derman arayan pek çok dinleyiciye ışık tutuyor. Dinleyici istek ve görüşlerini değerlendirmeyi ilke edinmiş, dinleyenlerinden beslenen bir radyo olan bu kanal, alanında etkin ve yetkin olmak için can damarı sayılabilecek dinleyenleri ile sıkı ve dosthane ilişkiler kuruyor.

Gurbet elde çekilen yabancılık, memleket özlemi, yetersiz dil bilgisi, yalnız hissetme ruh halini ortadan kaldırmaya odaklı yayın içerikleri, program ve konukları ile severek dinlenen gurbetçi dostu bu kanal; dinleyenlerinden gelen yorumlara, paylaşımlara, haberlere, içeriklere destek ve görüşlere son derece önem veren, bu özellikleri ile beslenen bir radyodur.
Almanyalı’ nın duygu, düşünce ve isteklerine tercüman bu kanalı dilediğiniz an kesintisiz, online olarak sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz. Aynı türe ait radyo kanallarını “yabancı radyolar” kategorimizi ziyaret ederek dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Kassel Frekans Bilgileri

105.8 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz.

Radyo Kassel İletişim Bilgileri

Telefon 0561-578065 Kassel
Redaksiyon: 0176 966 82 352 Talat Kaya
E-Mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!