Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Kent Kırşehir

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Kent Kırşehir

Radyo Kent

Radyo Kent

Radyo Kent Kırşehir Hakkında

Radyo Kent Kırşehir, adından da anlaşılacağı üzere Kırşehir üzerinden canlı ve online yayın yapan bir radyo kanalıdır. Arabesk fantazi şarkıları yayın akışına taşıyan kanal en popüler arabesk şarkıları ile dinleyenlerinin gönlünü fethetmektedir.

Arabesk müziğin son yıllarda rekabet gücünün artması ile bu dalda radyo kanalları ardı ardına açılmıştır. Kırşehir’in bu dalda yayın yapan tek radyosu Radyo Kent ise açılan arabesk radyolarına karşı dimdik ayakta durmayı bilmiş ve çizmiş olduğu yayın politikasını asla ihlal etmeden ve dinleyicisini kayırmadan yayın hayatını 24 saat kesintisiz sürdürmüştür.

“Uzakları Yakın Eden” sloganı ile radyo kanalı bomba gibi bir hızla yayınına devam etmektedir. Deneyimli kadrosu ile önümüzdeki yıllarda Türkiye başta olmak üzere tüm Dünya’da Radyo Kent’i dinleyeceğimizi umuyoruz. Arabesk damar tutkunlarını sitemiz radyodinlesem.net’e bekliyoruz.

Radyo Kent Kırşehir Frekans Bilgileri

Kırşehir üzerinden 101.5 fm bandını takip ederek radyoyu canlı dinleyebilirsiniz. Veya internet ile online olarakda radyo kanalını dilediğiniz heryerden dinleyebilirsiniz.

Radyo Kent Kırşehir İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal iletişim bilgisi yoktur. Radyo sayfasını yenilediği takdirde sayfamızda beraberinde yenilecektir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!