Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Klas

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Klas

Radyo Klas Uşak

Radyo Klas Uşak

Radyo Klas Hakkında Bilgiler

Radyo Klas Uşak, güncel trend yerli ve yabancı şarkılara yer veren bir internet radyosudur. Radyo uzun yıllardan itibaren dinleyenlerine hizmet vermektedir. İnternet radyoculuğunun henüz yeni yeni yeşermesinin ardından dinleyenleri ile buluşmuştur.

İddaalı ve seviyeli bir yayın politikası güden radyo, tüm Uşak’lılar tarafından oldukça sevilip dinlenilen bir radyo kanalıdır. Radyo reklam pastasından Uşak esnafınada pay ayırıp bölge esnafınında kalkınıp büyümesine vesile olmuştur. Birçok internet radyolarının aksine, reklam yelpazesine daha az yer veren ve dinleyenlerine en trend şarkıları sunan bir alt yapıya sahiptir.

Radyo Klas Uşak, bu bağlamda trending songs etkisi altında sosyal medya üzerinde de aktif bir şekilde rol almaktadır. Dinleyenlerinden gelen eleştiri ve önerileri, takip eden ve dikkate alan kanal bu özelliği ilede çok sevilip sayılmaktadır. Başarının tesadüf olmadığının altını çizen radyo 24 saat kesintisiz olarak yayın yapmaktadır.

Radyo kanalının sadece internet üzerinden hizmet vermesi, radyo kanalının genişleyip büyümesinde diğer radyo kanallarına nazaran sıkntı yaşatmamıştır. Deneyimli ve çalışkan programcıları ile bu zorluğun üstesinden gelebilen kanal, internet radyoları arasında tabiricaizse parmak ile gösterilen ender radyolardandır. Farklı bir konsepte sahip olan bu radyo kanalına yayın hayatında başarılar dileriz. Aynı türde yayın yapan radyolarımızı dinlemek için ise sizleri “pop radyoları” kategorimize bekleriz.

Radyo Klas Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden yayın yapar. Frekans adresi yoktur.

Radyo Klas İletişim Bilgileri

İslice M. Fatih C. No:5 Beyler İşhanı K:6, UŞAK/Türkiye
Telefon: +90 (276) 212 0203

İletişim Adresleri ve Frekansları!