Buradasınız: Anasayfa » TSM » Radyo Kordelya

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Kordelya

Radyo Kordelya

Radyo Kordelya

Radyo Kordelya

Radyo Kordelya, İzmir ili üzerinden dinleyenlerine Türk Sanat Müziği şarkıları sunan bir radyo kanalıdır. Türk Sanat Müziğinin son yıllarda unutulduğunu ve eskisi kadar rağbet görmediğini dile getiren bazı kimseler, Türk Sanat müziği dinleyiclerinin gün geçtikçe azaldığınıda söylemektedirler. Tüm bu yazılan, çizilen ve söylenenlere en güzel cevap şüphesiz Radyo Kordelya’nın Türk Sanat Müziği dalında yayın yapması ve geniş bir dinleyici kitlesine sahip olması en güzel cevaptır…

Hal böyle olunca, Türk Sanat Müziği dalında yayın yapan diğer radyo kanalları arasında Kordelya Fm’in başarısı dilden dile radyo kulislerinde konuşulur bir hal almıştır. Türk Sanat Musikisinin en seçkin şarkıları bu radyo kanalında yeniden hayat bulmakta ve dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunmaktadır. Adım adım başarıya giden bu yolda kordelya fm’i canı gönülden kutluyor başarıların devamını diliyoruz. Sizlerde tüm zamanlara damga vurmuş bu başarılı şarkıları, radyo sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz.
Türk Sanat Müziği dalında yayın yapan birbaşka radyo kanalı ise Radyo Alaturka’dır. ” Radyo Alaturka“‘yıda buradan canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo Kordelya Frekans Bilgileri

İzmir‘de internet üzerinden yayın yapan radyo kanalının frekans adresi yoktur. Radyo sadece internet bağlantısı edinildiği takdirde dinlenebilmektedir. Radyo kanalı, karasal yayın ağı edindiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Radyo Kordelya İletişim Bilgileri

Radyo Kordelya – Özel İzmir 92.5 Genç Fm Görsel ve İşit. Med. Yay. Tic. Aş.
Adres: 1649 Sokak No:17 Turan / İzmir
Telefon: (0232) 366 80 12
Faks: (0232) 383 03 19
Kordon Medya Grubu
Telefon: 0232 462 54 56
Faks: 0232 462 74 53
Radyo kanalına yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Türk Sanat Müziği tutkunlarının sıklıkla ziyaret ettiği Radyo Kordelya yayın yaşamına aralıksız devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!