Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Kulüp

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Kulüp

radyo kulüp

radyo kulüp

Radyo Kulüp Hakkında Bilgiler

Radyo Kulüp, 104.0 Mhz yayın frekansı ile Samsun ili üzerinden radyo yayıncılığı yapan bir radyo kanalıdır. Yerel olarak radyo yayınları yapan bu kanal, Türkçe müziğin en hit eserlerini kesintisiz sunduğu yayınlar ile dinleyenlerine sunmaktadır.

Türkçe müziğe dair en özel ve en güzel şarkıları çalan Samsunlu’ nun radyosu Radyo Kulüp, günün her saati 104.0 Mhz yayın frekansı ile internet zerinden de online yayınları ile aralıksız keyifli dakikalar vaad ediyor.
Samsunlu radyo dinleyicilerinin en sık dinlediği radyo kanalları arasında gelen pop müzik radyosu, geçmişten günümüze en sevilen Türkçe müzikler kulakların pasını siliyor.
Birbirinden özel ve güzel konuların işlendiği Radyo Kulüp’ te güne ve gündeme dair konuların nabzı da tutuluyor. Özellikle yöre özgü haberlerin dinlenme noktası olarak dikkat çeken bu radyo kanalı; tarafsız, ilkeli, ahlaklı habercilik anlayışı sayesinde her gecen gün haber almanın en güvenilir adresi olarak sektöre yerleşmiş durumda.

Abdul Aziz’le Müzik Keyfi adlı radyo programı ile dinleyicileri tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Samsun’un sevilen radyosu Radyo Kulüp, bölge halkı tarafından en sevilen radyoprogramları arasında geliyor.
Radyo Kulüp gibi, bölgesel radyo yayını yapan bir başka kanal da Keşan Fm olarak gösterilebilir. Keşan Fm’ de Edirne ili üzerinden radyo yayınları yapan bir radyo kanalıdır. Radyo, Türkçe pop müzikleri yayınları yapan bir kanaldır. En güzel ve özel müzik listeleri kesintisiz yayınları ile dikkat çekmektedir.

Ulusal yayın frekansı olmayan bu kanallarda dinleyicilerini enerjik ve keyifli dakikalar siz dinleyenlerini bekliyor. 88.5 Mhz yayın frekansı ile Edirne ili ve çevresinden yayınlar yapan bu kanalı Edirne ili ve çevresinden kesintisiz dinleyebilirsiniz.
Sınırsız müziğe sınırsız bir şekilde erişmek için internet ağının olduğu her yerden erişebilirsiniz. İnternetin bu özelliği sayesinde alan ve zamandan bağımsız olarak her an her dakika canlı radyo dinleme olanağı sağlayan bu iki bölge radyosuna sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. En hit Türkçe pop şarkılara, en güzel müziğe doyacağınız bu iki yerel radyoyu sitemiz üzerinden pop radyoları kategorisinden dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Kulüp Frekans Bilgileri

104.0 frekansı üzerinden Radyo Kulüp’ü dinleyebilirsiniz.

Radyo Kulüp İletişim Bilgileri

Hürriyet Mah. Hakkı Bey Sok. İrtürk Apt. Kat:1 No: 65/A Samsun/Merkez
Tel: 0362 231 15 81
Fax: 0362 231 15 83
Sutudyo: 0362 231 15 82
Gsm 0532 283 32 24
[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!