Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Light

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Light

Radyo Light

Radyo Light

Radyo Light Hakkında Bilgiler

103.6 frekansından dinleyicileri ile buluşan Radyo Light, pop müziğinin yeni soluk radyolarındandır. Bunun yanında Hristiyan Dini üzerine de sohbetlerde bulunan bır kanal olması bakımından farklı özellikler taşımaktadır.

Bilinen ve sevilen pop şarkıları dinleyicilerine sunan bu kanal, Adana ili kaynaklı bir radyodur. Yayın akışını radyo tiyatrosu, sohbet, ezgiler, din, ahlak, incil, evlilik, kadın, doğruluk, çevre, kutsal kitap, öyküler, sağlık, yaşam, tüketici, müzik vb birçok konular oluşturmaktadır. Bu denli geniş bir yelpaze ile yayın yapması bakımından oldukça keyifli dakikaları dinleyenlerine sunmaktadır.

Hemen hemen her konuya her vermesi bakımıyla pek çok tarzı bir araya getiren yapısıyla da dikkatleri üzerine toplamaktadır. Hedef kitlesinin bu denli geniş olması, radyo kanalını her kesimden dinleyenlerin bulunması bu kanalının hızlı yükselişini tetikleyen etmenler arasında yer almaktadır.

İlkeli ve disiplinli çalışan profili ile de piyasasında hatırı sayılır konumda yer almasını sağlamıştır.
Canlı radyo dinleme imkanı bulabileceğiniz bu kanalı radyodinlesem.net adresi üzerinden dinleyebilir, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Radyo Light Frekans Bilgiler

Adana : 103.6 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Light İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!