Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Likya
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Likya

Radyo Likya

Radyo Likya

Radyo Likya Hakkında Bilgiler

Radyo Likya, 18 Kasım 1994 yılında radyo kanalları arasında yerini almıştır. Muğla’nın Fethiye ilçesinde yayın yapan radyo kanalı, Bölgesel radyolar arasında tarzı ve politikası ile sıyrılmaktadır. Köklü bir altyapıya sahip olan radyo kanalı, deneyimlerini ve tecrübelerini dinleyicilerine saha kaliteli bir yayın verebilmek adına kullanmaktadır.

Radyonun 1990’lı yılların başında popülaritesini arttırması ile birlikte ardı ardına açılan radyo kanalları dinleyenlerine hizmet vermeye başlamıştır. Fakat birçok radyo kanalı reklam güdümlü yayınları ile dinleyenlerine müzik ziyafetinden öte reklam dinlettirerek bu sektöre bir gölge düşürmüştür. Fakat kurulduğu yıldan buyana reklamı hiçbirzaman ön planda tutmayan daima dinleyici odaklı bir yayın sunan Radyo Likya, o yıllardan itibaren aynı tarzını ve politikasını korumaktadır.

Dinleyenlerine yöresel halk türkülerinin yanı sıra, slow şarkılarda çalan radyo haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Deneyimli radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz. Aynı türde yayın yapan Türkü Radyo’yada buradan dinleyebilirsiniz.

Radyo Likya Frekans Bilgileri

Fethiye üzerinden 91.1 Fm frekansını takip ederek radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radyo Likya İletişim Bilgileri

Radyo kanalının kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur. Resmi internet sayfası üzerinden radyo kanalı ile irtibat kurabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!