Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Limon

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Limon

Radyo Limon

Radyo Limon

Radyo Limon Hakkında

Radyo Limon, internet üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, İstanbul Ataşehir merkezli olarak yayınlar gerçekleştirmektedir. Günümüzde son derece popüler olana Ankara Havaları’ nı çalan bir özgün müzik radyosudur.

Angara Bebeleri’ nin en sevdiği, en sevdiği radyo kanalları arasında gelen Radyo Limon, özellikle Ankaralılar olmak üzere, İç Anadolu Bölgesi halkının çok sevdiği şarkıları dinleyenleri ile buluşturuyor. Ankara yöresine ait parçaların artık sadece Ankara ile sınırlı kalmadığı bu şarkıların giderek Dünya’ ya mal olduğu günümüzde Radyo Limon severek dinlenen ve hızlı yükseliş gösteren bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor.

Kıpır kıpır oyun havalarını, dertli dertli yakınan Angaralı Gardaşlar’ı sık sık duyduğumuz şu son günlerde bir alternatif müzik tazrı olarak belirlediğimiz Ankara Havaları günümüzün en popüler müzik tarzları arasında geliyor. Ritimleri sayesinde çoğu insanın yerinde duramadığı bu havalar, özellikle dinleyenleri yerinde oturtmayan yapısı ile çok seviliyor.

Ankaralı Namık, Ankaralı Turgut, Ankaralı Yasemin ve daha pek çok sevilen ve seçkin sanatçının enerjisi ve neşesi bol parçalarını aralıksız çalan Ankaralı’nın radyosu Radyo Limon, Ankara müzik kültürünü Dünya’ ya duyuran, kıtalar arası taşıyan önemli bir internet radyosu olarak bu günlere kadar gelmeyi başarabilmiştir.Radyo kanalı, Alanında en yeni şarkıları, en yeni albümleri ve en yeni sanatçıları destekleyen yapısı sayesinde Ankara müziğine karşı olan duyarlığını ortaya koyuyor.

Dinleyenlerinin görüşleri ve istekleri doğrultusunda şekillendirdiği yayınları ile de sektörde ve alnında fark yaratan Radyo Limon, bilinen limonun aksine bol tadından yenmiyor. Her zaman oynak parçaların çalındığı, dinleyenlerde neşe ve keyif yaratan şarkılar bu kanalda kulağınıza geliyor.
Canlı yayın dinleme olanağı sayesinde kesintisiz ve sınırsız dinlenme olanağı buluna bu özgün radyoyuf dilediğiniz zaman sitemiz üzerinden ulaşabilir, keyifli dakikalara erişebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Limon Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden online yayın yapar.

Radyo Limon İletişim Bilgileri

Adres: Yedpa Ticaret Sitesi G 250 As ATAŞEHİR / iSTANBUL
Telefon: 0212 620 11 14
Mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!