Buradasınız: Anasayfa » Rock » Yabancı » Radyo Line

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Line

radyo line

radyo line

Radyo Line Hakkında Bilgiler

Bursa, ülkemizdeki en büyük ve en gelişmiş şehirlerden bir tanesidir. Nüfusu oldukça kalabalık olan bu şehirde çok sayıda radyo hizmet vermektedir. Bu radyolar arasında 1992 yılında kurulduğu dönemde şehrin ilk radyosu olma özelliğine sahip bir radyo bulunmaktadır. Şehirdeki en köklü ve en tecrübeli isim olarak bilinen Radyo Line, Bursa şehrinde radyoculuk faaliyetlerini başlatan ilk kurum olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Line Medya Group bünyesinde çalışmalarına devam eden raydı kanalı günümüzde yabancı müzik dendiğinde Bursa’da ilk akla gelen radyo olarak ün yapmıştır. Güncel olarak en popüler yabancı müzikleri yazın akışına dahil eden radyo bu sayede geniş bir kitle tarafından dinlenir hale gelmiştir. Bir dönem Türkçe pop parçalar çalan radyo klasmanındayken alınan kararla yabancı müzik yayınına geçen radyo, rock, lounge ve soul tarzlardaki yabancı parçaları dinleyenleri ile buluşturmaktadır.

Radyo Line günümüzde Bursa’da en çok dinlenen radyolardan bir tanesidir. Bunun yanı sıra komşu şehirlerde de yoğun bir şekilde dinlenmektedir. Radyonun günümüzdeki başarısına ulaşmasında programların büyük önemi vardır. “Morning Voices” programı hafta içi her gün saat 06:00’da başlıyor ve 4 saat boyunca güne uykulu başlayanların uykusunu açmaya, işe giderken ayakları geri geri ilerleyenlerin ise neşelenmesini sağlamayı başarıyor. Bunun yanı sıra “Flying Home” programı hafta içi her gün saat 19:00 – 21:00 saatleri arasında işten çıkıp eve dönenlerin yorgunluklarını unutturmayı amaçlıyor.

Radyo Line Frekans Bilgileri

99.1 frekansını takip ederek radyo kanalını Bursa ili üzerinden canlı dinleyebilirsiniz. Frekans adresinden radyo kanalını dinleyemeyenler, internet bağlantısı ile sitemiz radyodinlesem.net üzerinden Radio Line keyfini online olarak sürebilirler.

Radyo Line İletişim Bilgileri

B.E.R.K. Radyo Tv Yayıncılık ve Reklam Tic.San.A.Ş.
Yeni Yalova Yolu 5. Km. No:365 Bursa

Line Media Group 0.224.211 70 90
Radio Line 0.224.211 10 75
Fax 0.224.211 51 53
E-posta [email protected]
Reklam [email protected]
Radyo Line Bursa’nın sevilen sayılan radyo kanalı.

İletişim Adresleri ve Frekansları!